Wpis z mikrobloga

@orany: to niezla #neuropa - jakis backseat player z ko, ktory dostal cale 250 serduszek na twitterze xD liczylem na linki do kilkunastu wpisow na wykopie o podobnej tresci ze strony neuropkow z mnostwem plusow xd
o jachirze nawet pisali ze jej sie cos odkleilo w sprawie granicy z bialorusia i ze tylko psuje swoj wizerunek rigczowej poslanki
  • Odpowiedz
siedzi w sejmie i ''backseat player''


@orany: ja #!$%@? gosciu, co z tego? co? mogles podac jachire, nad ktora przynajmniej ludzie na tagu sie spuszczaja, to by chociaz mialo sens. kogo obchodzi jakas hartwich na #neuropa? nie potrafisz znalezc czegos, co poprze twoich argumentow wiec bedziesz pisac "XD" obok mojego stwierdzenia
  • Odpowiedz
@orany: a ona pisala wpisy na wykopie?

zaraz bylo ebe ebe nikt jej powaznie nie traktuje nawet ci co sa po jej stronie ebe ebe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@orany: nie, tak jest gdy konserwy mowia ze neuropki odcinaja sie od jasia kapeli, chociaz neuropa sie od niego nie odcinala, bo nigdy z nim nic wspolnego nie miala. na wykopie jest mnostwo postow o
  • Odpowiedz
ta nie pisze, to ty chyba przespales ten czas bo co chwile jej tweet latal na wypoku


@orany: no to pokaz te wpisy z tym tweetem, gdzie neuropki ja zachwalaja, bo #!$%@? doczekac sie nie mozna xd

ale jesli ta typiara mowi to samo co jachira to juz sie nie liczy? XD

no ale skoro mowi to samo, to po co sie powolujesz na nia, skoro kazdy tutaj ma ja
  • Odpowiedz
@orany: XD
twój tok rozumowania:
jakas typiara mowi ze trzeba wpuszczac wszystkich bez kontroli -> jachira mowi tak samo -> neuropki lubia jachire -> neuropki masowo naklaniaja do niekontrolowanej migracji
neuropki podkreslaly, ze jachira psuje swoj wizerunek gadajac te glupoty.
oczywiscie na potwierdzenie dasz tylko jednego tweeta, ale wpisow na wykopie jest ponoc od groma, tylko znalezc nie potrafisz. lol. po prostu cie zczarnolistuje raku.
jeszcze to nazwanie mnie trollem,
  • Odpowiedz