Wpis z mikrobloga

Szkoda, że panuje tutaj powszechna "onucofobia" nawet wobec osób, które mają czasami odważne ale jednak potrzebne przemyślenia

Przy tej wojnie dokładnie tak samo jak przy Covidzie znowu odnoszę wrażenie, że coś tutaj jest nie tak i czuję się trochę, jak w takim matrixie, gdzie z jednej strony to wszystko oczywiście się dzieje i to nie ulega wątpliwości ale z drugiej strony, że to jest kolejny teatr lub część jakiegoś większego planu. Kiedyś byłem fanem teorii spiskowych i teraz już mi to może zbyt siedzi ale czasem naprawdę mam takie dziwne odczucie, którego nie jestem w stanie tak bezpośrednio opisać

Bo w sumie gdyby się nad tym tak poważnie zastanowić i spojrzeć na to wszystko inaczej to taka wojna jest wręcz idealnym gruntem do "zjednoczenia" ludzi i utworzenia czegoś w rodzaju rządu światowego pod pretekstem tego, aby rzekomo raz na zawsze zażegnać wszystkie konflikty. Już teraz jak rozmawiam z ludźmi zwłaszcza starszymi i zaczynam ich uświadamiać, że nam również oberwie się przez tą sytuację i ceny będą dalej szybować w górę to słyszę "a ja tam mogę już jeść sam chleb z masłem byle nie było tutaj tego, co na Ukrainie"... No #!$%@? mać

Po takiej wojnie ludzie zgodzą się już dosłownie na wszystko, bo będą chcieli czuć się bezpiecznie a taka perspektywa w rękach ludzi rządnych władzy absolutnej może być bardzo destrukcyjne a tak naprawdę nikt nie może zaprzeczyć, że nie ma jednak kogoś, kto pociąga za te wszystkie sznurki a my go/ich nigdy na oczy nie widzieliśmy i raczej nie zobaczymy. Takich rzeczy jest znacznie więcej ale znowu mam to wrażenie, że kompletnie nic na tym świecie nie dzieje się przypadkiem a Ty, jako zwykły szary człowiek możesz albo to akceptować, albo nie bo w pewnym sensie życie jest dobrowolne

Oczywiście uprzedzając ludzi o zamkniętych umysłach to, że Putin i jego spółka powinni publicznie wylądować na stryczku i dostać mele na ryj za każde istnienie, jakie poświęcili nie ulega absolutnie żadnej wątpliwości ale czy aby napewno tylko oni ? Może za nimi stoi ktoś, komu należy się również to samo ale przez pociąganie za sznurki z góry pozostaną nieuchwytni

Trochę się rozpisałem i wiem, że przemyślenia bardzo odważne wręcz z gatunku sci-fi ale cholera, czy naprawdę nie ma chociaż jednej osoby, która również próbuje się nad takimi rzeczami zastanawiać ?

#wojna #ukraina
  • 46
  • Odpowiedz
@Danio_1992 , Mam podobne odczucia do Twoich. Covid obnażył trochę elity z WEF. Cała operacja była precyzyjnie reżyserowana. Nie jest tajemnicą że zarówno prezydent Rosji jak i Ukrainy ma powiązania z WEF. Do 2030 coraz bliżej jeszcze jeden, dwa eventy i ekonomia, system bankowy upadnie, wtedy pojawi się "leader" w postaci CBDC i nic już nie będzie takie samo :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Danio_1992: A ja po tym cyrku z pandemią nauczylem się, że jak media głównego ścieku #!$%@?ą o czymś 24h to znaczy, że #!$%@? na górze na tym trzepią kasę lub robią wałki i walą w naszą wolność a jak #!$%@? z TV namawia mnie do czegoś lub straszy mnie kimś/czymś to powinienem wyłączyć telewizor.
  • Odpowiedz
@Danio_1992: A na końcu się okaże że do pokoju doprowadzą Żydzi, powstanie na południowowschodniej Ukrainie gmina żydowska Nowa Jerozolima i się znowu jak po IIWŚ (sponsorowanej przez żydowski bank z Bazylei) pojawi państwo na okupowanym terytorium, jak do dzisiaj jest w Palestynie gdzie ludobójstwo jest na porządku dziennym. Plusujących zawołam za rok.
  • Odpowiedz