Wpis z mikrobloga

@LateNever: jest cała masa ludzi, którzy nie mają pojęcia dlaczego coś przytrafia im się w relacjach.

eksperymenty na tinderze - nuda

zakompleksione polki puszczające się z obcokrajowcami - nuda

virtue signaling lasek - nuda

laski lecą na wygląd - nuda


@LateNever: a to są śmieci, które spokojnie mogą sobie "umierać", byle jak najdalej od tagu.
jest cała masa ludzi, którzy nie mają pojęcia dlaczego coś przytrafia im się w relacjach.


@kosmita: tak ale oni jak będą chcieli to sobie to wygooglują. Po prostu etap świeżości blackpilla się skończył.
@Fekalny_okuratnik: @LateNever: Wątpię żeby tag umierał. Gdyby miał umrzeć śmiercią naturalną, umarłby już dawno temu. Mam konto na wykopie od 3 lat, na tag trafiłem dwa lata temu. Fakt, powiedziałbym że tag podupadł, sporo użytkowników którzy z początku postowali zbanowano, część usunęła konto, a część zaczęła postowac znacznie rzadziej.
Fakt, kiedyś było zabawniej, wchodząc tamtego lata na tag wieczorem widziałem ogromny ruch, ostatnio był co najwyżej umiarkowany. Częściowo muszę tu
@Fekalny_okuratnik: @Teutonic_Reich: @LateNever:
@vympayer:

Mi się coraz mniej chcę udzielać ale tag jest czymś bardzo pożytecznym.
Temat Blackpillu jest dla mnie trochę wypalony.
Ludzie i tak będą mieli na to #!$%@? a szczególnie różowe, one wręcz nienawidzą czarnej pigułki.
Wojna rzeczywiście przyćmiła temat ale nie widzę też wielkiej woli innych żeby jakoś kreatywnie rozwinąć Blackpilla.Jest mało użytkowników którzy rzeczywiście rozumie temat i rozumie wartość promowania to o czym
@JediKnight: Akurat nie szedł bym tak daleko żeby przypisać normikom że blackpill u nich spowszechniał. Normiki raczej znają słowo "chad" głównie z memów.
Przykład:
Rozmowa w starej pracy. Dyskusja o randkowaniu, rzuciłem tekst że jak dziewczyna umawia się z innymi, to facet jeśli będzie okazja nie robi nic złego sypiając z inną. Na ból dupy kilku lasek i pytanie czy naprawdę tak uważam odpowiedziałem tylko "Tak". Normiki (faceci) ochrzciły mnie Chadem.
@vympayer:

Odnoszę wrażenie że mimo wszystko podświadomie normicy wiedzą że Blackpill istnieje i mimo to dalej brna w simpowanie i inne zjawiska związane z bluepillem.Po prostu w swojej naiwności wierzą że jednak coś ugrają,trzeba pamiętać że ludzie mają różne osobowości i to boli nas,normicy mogą uznać za nic.
Może większość forów jest martwa walka z wiatrakami jest bezcelowa? Obym się mylił.
Wiązałem duże nadzieje z blackpillem ale narazie dopadł mnie kryzys
@JediKnight: Akurat jeśli chodzi o możliwość wpłynięcia na normików to blackpill od początku był bezpłodny. Dużo większe możliwości miał redpill, bo dawał większe pole do dyskusji.
Jeśli chodzi o blackpill to jedyne co może normików zainteresować to looksmaxing. Tyle że rozmowa o przeszczepie włosów, czy zmienianiu szczęki to raptem 3 zdania. Gadając z normikami zbywali blackpill jako oczywistość, ale kiedy idzie o tę część redpilla zahaczająca o PUA i faktycznie mówiąca