Wpis z mikrobloga

@DrumBass: część tych migrantów z pewnością jest już głęboko pod ziemią białoruska. Ciekawe kiedy Czeczko też się tam znajdę bo nie wierzę że cały czas mu będą wódkę i ziemniaki za darmo dawać. Stanie się zbędny też pójdzie do ziemi. Amen.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrumBass: dokładnie ma ma co wnikać w jakieś małe grupki które i tak do Niemiec idą a jak kogoś będą zarzynać to raczej Niemców. Jak pracowałem w Niemczech to tylko w radiu gadali że islamiści z siekierami walczą ze sobą tam generalnie większość tuszują.
@ruskiesoreraomoyasu: Białorusini wspomnieli ile i jak to dobrze jest w Niemczech i się nakręcili na wyjazd wcześneij zostali przyblokowani to czesc z nich wykorzystała wojne. Zresztą białoruska prowokacja to było odciągnięćie uwagi od putina oraz test sprawności szczelnośći naszych granic
@marcelus: Wykopki mysla ze to tylko "murzyny z Afryki". . Tak na prawde Ghana jest bardzo szybko rozwijajacym sie krajem, bardziej od Ukrainy czy Polski. Ludzie przyjezdzaja tu zdobyc tanie wykształcenie a potem juz nie zostają bo u nich jest lepiej. Wstyd mi za polskich kiboli i szykany jakie ci ludzie spotykaja na granicach przez kolor skóry.
@marcelus: Tak tak xD. Dalej powielajcie bzdury. Lepiej pojedźcie na granicę i zobaczcie jakie "inżyniery" nam przyjechały.

Żeby nie było niejasności - owszem są na Ukrainie studenci z Afryki, ale do nas dostają się Ci co koczowali na Białoruskiej granicy.
@DanteTooMayCry to ma dla mnie sprawę drugorzędną, to jest niestety koszt wliczony otwarcia granic, nie mam wątpliwości że część tych uchodźców się przezlizguje przez granicę.

Takie filmy są istotne bo są w kontrze do kremlowskiej propagandy o rasistowskiej Ukrainie. Która podlapuja środowiska lewicowe
@marcelus: Pan Johnny buja się z niezłym #!$%@?. Mam na myśli #!$%@? Bald and Bankrupt, pewnie go kojarzysz i oglądasz skoro znasz Johnnego.


Tak tylko lojalnie ostrzegam. Znalazłem to wszystko po filmie gdzie imprezował z tym rusko-litewskim gangusem którego kreował na jakiegoś ważniaka, a okazało się że to zwykły kark - podobny poziom mitomaństwa co nasz Masa. A chciałem tylko znaleźć nieco więcej info o tym typku z filmu ¯\_(ツ)_/¯

Dodam
@johnkashtan znam Balda i lubię go oglądać czytałem też ten subreddit, niewątpliwie robił jakieś podejrzane rzeczy w młodości. Był też na Ukrainie w dniu inwazji, bardzo ciekawe filmy wrzucił. Ma fiuzia na punkcie sowieckiej przeszłości, ale nie jest raczej fanem Putina.

Co do tego gangusa, Polaka zresztą. To on nie był jakaś plotką, bo też szukałem o nim informacji, on serio było w grupie trzymającej władze w tym gangu wileńskim. Ale to
@marcelus: Zgadza się, filmy są mega ciekawe. Jednak nie potrafię już tego oglądać w ten sam sposób, wiedząc że krzywdził (i pewnie nadal krzywdzi) ludzi, to jest psychopata. Coś jak "niby człowiek się brzydzi ale ogląda" xD Czytam ponownie o Gibonie, rzeczywiście źle zinterpretowałem nieco info które znalazłem. Ale Bald na 100% wali konia do putina, to właśnie było potwierdzone w jego postach które pisał na forach linkowanych na reddicie. Mam
@johnkashtan ten Johnny jest zdecydowanie bardziej proputinowski, był jeszcze jakiś Anglik w Mińsku który był normalnym komunista i wielbił Łukaszenkę. Na ich tle Bald wydaje się naprawdę umiarkowany, na pewno ma duży sentyment do Rosji i związku sowieckiego, ale to nic wielkiego. Jego materiały z Ukrainy to potwierdzają.