Wpis z mikrobloga

@FailedNormie1990 to racja kompletna, jakbym wszedł do przychodni i standardowo czekał dobrą godzinkę po to by na końcu usłyszeć że sobie jeszcze poczekam bo ja Polak to by mnie z miejsca #!$%@? strzelił, myślę że za miesiąc niektórym oczy się otworzą i nie będzie tak wesoło jak teraz
@FailedNormie1990: To prawda przy fali oklasków w tej chwili trwa upadek tego kraju. Wedle ONZ do Polski przyjedzie 4 mln Ukraińców, Polska nie jest na to gotową. Ten kraj niedługo będzie ruiną, no ale wykopki klaszczą, a jak nie zgadzasz się z narracją to jesteś ruską onucą. Wszystko zgodnie z planem , niezmiennie od 91 roku. To niedługo nie będzie już nasz kraj, i należy sobie z tego zdać sprawę.
@qmato: Tak, cena ropy i węgla na giełdzie w USA wzrosła bo pis rozdał pieniądze. Zastanów się chwilę zanim coś napiszesz.

@Levander: Jakoś ich trochę trochę wcześniej przyjechało i nic się nie stało. Wskaźniki ekonomiczne tylko rosły. I lepiej przyjąć teraz Ukrainki niż byle kogo z krajów trzeciego świata. I kiedy to był ostatnio "nasz" kraj? I co to za morderczy plan?