Wpis z mikrobloga

Hejka,

mam zamiar się przesiąść z Plusa na Orange. Jak z zasięgem w tej sieci ? Jak działa internet ? Na mapie interaktywniej wygląda to zdecydowanie biedniej niż u Plusa, ale jak jest w rzeczywistości ?

#plus
#tmobile
#orange
  • 36
  • Odpowiedz
@Rozporek12 ostatnio bardzo się pogorszył zasięg Orange, od 9 lat mam tel w Orange i tragedia od kilku miesięcy. Mieszkam blisko centrum Warszawy więc powinno być ok. Teraz Tmobile tutaj ma lepszy zasięg.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: kup najtańszy starter (chyba 5 złotych) i sprawdź.
Też 3 lata temu przechodziłem z plusa właśnie do orange.
Na mapkach plus miał niby lepsze pokrycie zasięgu ,ale net mi w telefonie mocno kulał.
W orange brak takich problemów nawet przy słabszym zasięgu.
  • Odpowiedz
@Rozporek12:
Wlasciwie dlaczego przenosisz sie z Plusa, problem z zasiegiem?

Sam na Orange za bardzo nie narzekam ale korzystam w innej czesci Polski, czasem zdarzaja sie problemy z zasiegiem na trasie miedzy miastami czy obrzezach miast lub w specyficznych budynkach (jakies szafy, drzwi pancerne), z innych operatorow nie korzystalem na codzien ale kupujas kiedys kilka kart podczas awarii Orange inni operatozry tez nie dzialali, mowie o mniejszje miejscowosci.
  • Odpowiedz
generalnie na PLUS w ogóle nie narzekam. Zasięg prawie wszędzie dobry, internet również. Orange kusi mnie lepszą opcją abonamentową ale chyba jednak zrezygnuje z przenosin.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: nawet się nie zastanawiaj zmieniaj na Orange.. mam niestety służbowy telefon w Plusie to jest maskara non stop gubi zasięg, lub co chwilę przerywa... U mnie koledzy z pracy mają to samo... A jak miałem kiedyś w Orange to NIKT nie narzekał!
  • Odpowiedz
@NicVan2010: Z doświadczenia wiem, że Plus jest lepszą opcją bo mam na wsi u siebie LTE - na Orange zaledwie 3G, nawet Play lepiej tu działa. A jak wywala się prąd to pierwsze co spada z rowerka to BTS Orange bo jest przeciążony XD
  • Odpowiedz