Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dla beki na prędkości 2x film jakichś szurów o sytuacji w Ukrainie, który zarzucił jakiś mirek w komentarzu na mirko. A tam takie teorie jak poniżej. TL:DR - uważają, że wojna to narzędzie do siania zamętu (bo na kamerkach live nie widać, żeby były walki w Kijowie), a tak naprawdę to ćwiczenia wojskowe.
Kanał ma 100 tys subskrypcji, a w komentarzach m.in. teoria, że od kiedy tam jest wojna to w Polsce jest ładna pogoda XD

Poniżej w punktach o czym jest mowa w filmie (polecam zwolennikom narkotyków twardych):

- nie robiliśmy filmu o wojnie, żeby sprawdzić jak rozwinie się sytuacja - czy pojawią się dowody od prywatnych osób, że wojna faktycznie ma miejsce
- mam wrażenie, że broń jądrowa nie została wymyślona przez człowieka
- psychopaci w takich sytuacjach giną na samym końcu, ewentualnie podstawia się w ich miejsce sobowtórów, żeby dać wrażenie, że tyran został ukarany
- nie było mnie w Ukrainie, więc nie mogę potwierdzić, że tam jest wojna
- w telewizji nie przekazuje się wiarygodnych informacji, tylko kilkusekundowe, zapętlone urywki
- puściłem sobie kamery live w Kijowie i nie zauważyłem, żeby tam była wojna
- w 2022 r. wprowadzono w Ukrainie ustawą zezwolenie na przeprowadzanie zbiorowych wielonarodowych ćwiczeń wojskowych (podpisał to Zełenski)
- na mundurach nie zauważyłem oznaczeń która strona jest która
- trzeba się zastanowić, czy ci którzy piszą artykuły o wojnie sami pomagają uchodźcom przez np. przyjęcie ich do swojego domu, bo ja np. jeśli o czymś mówię to to robię
- nie przyjmę uchodźców pod dach bo boję się, że przyjmę wyszkolonego banderowca, który dosłownie wbije mi nóż w plecy, albo będzie robił zamieszanie
- WHO chce przejąć ponadnarodową władzę sanitarną. Jeśli na teren Polski wejdzie np. milion niezaszczepionych ukraińców, to WHO może uznać, że wszyscy Polacy są zakażeni
- Ukraina została odłączona od ZSRR, żeby była strefą buforową oddzielającą Rosję od Izraela. Izrael teraz chce żeby Rosja zajęła teren Ukrainy i miała dostęp do cieśniny Bosfor, żeby wprowadzić zamęt
- brak oznaczeń na mundurach żołnierzy może sugerować, że są to nadal ćwiczenia wojenne i nie wiadomo między kim, a kim one się rozgrywają
- ludzie uciekają w panice, przed niepokojami
- dziwne jest to, że na Ukrainę ciągle płynie gaz i ciągle jest tam Internet
- dziwne są sankcje. Na ten moment (1 marca) słyszałem tylko o jakimś statku, który nie zatankował innego, rosyjskiego statku i o sankcjach na bank centralny. Ale jakie ma to znaczenie, skoro na całym świecie ma być przewalutowanie. Akcje rosyjskie lecą na pysk, ale komu one będą potrzebne skoro niecałe 5 lat temu zostały wydrukowane obligacje ujemnie oprocentowane, które gwarantują aktywa, a nie walutowanie jako takie. Rubel leci na pysk? Stracili na tym zwykli rosjanie, czyli program NWO zubożenia wszystkich właśnie został wykonany na wielkiej próbie
- wojna może być przygotowaniem pod pola armageddonu
- może się wydarzyć bitwa zapowiadania w apokalipsie św. Jana (która de facto jest oszustwem, bo została sztucznie dołączona do Ewangelii)
- łamaniom praw człowieka przeczą dowody z telefonów komórkowych, które dokumentują kontrole wojsk rosyjskich ukraińców. Ukraińcy odmawiają tych kontroli, a rosjanie odstępują od czynności. Wygląda to tajemniczo, tak jakby domniemany okupant czyli rosja (bo tak naprawdę nie wiemy czy on jest okupantem, tak go kreują media), miałby zabronioną interwencję w stosunku do cywilów
- NATO chce tak późno dostarczać broń. Mają pewnie wywiad, wiedzieli że miała to być wojna błyskawiczna, więc czemu dopiero teraz chce dozbrajać ukraińców
- NATO jest zbrojnym ramieniem Izraela. Jeśli Izrael ma pewność, że dojdzie do armageddonu na naszych oczach to zależałoby mu, żeby stworzyć dwa jednolite obozy, samemu stojąc obok
- apokalipsa zapowiedziała starcie dwóch przeciwnych armii, ale nigdy nie było czegoś takiego jak przeciwne armie. Bo były co najwyżej wojny między ludźmi reprezentującymi dwie różne flagi, ale ci którzy to rozpętali chodzili razem na polowania i urządzali wspólne bale
- ludzie którzy uciekli z Ukrainy być może słyszeli od sąsiada, że tu są wybuchy i tam są wybuchy, ale to nic dziwnego bo przecież na Sylwestra też są wybuchy
- w tej chwili mamy już spełnioną "jedynkę" z planu NWO, który doprowadzi do zamordyzmu na całej Ziemi. "Jedynką" była kwestia rosji, "dwójka" to USA, Iran i Izrael, a trójką Tajwan i Chiny.
- jesteśmy tylko figurami na szachownicy grając w te gierki i myśląc, że to jest coś realnego, a finanse, energia itp. są obliczone na dużo mocniejszy efekt. Jeśli wiemy np. kiedy nastąpi krach na giełdzie to kiedy tracimy to zyskujemy bo obstawiając na kontraktach spadki zyskujemy wielokrotnie więcej. Ktoś na tym zarobił przeogromne ilości pieniędzy
- nic nie wskazuje na to, że to jest wypowiedziana wojna
- reakcja świata na wojnę powinna być taka jak w 1939, a jest inna
- zaangażowanie innych wojsk jest żadne. 6500 żołnierzy amerykańskich stacjonujących w Polsce z ramienia NATO to żart w stosunku do 100 tys. armii rosyjskiej i lepiej żeby ci "chłopcy orientacji różnej" zrzucili mundury i założyli sukienki
- 2 września 1939 zebrali się ludzie i zastanawiali się co robić. Postanowili przeczekać dwa, trzy tygodnie, aż pojawią się alianci, a jak wyszło to wszyscy wiemy
- Izrael może w spokoju zająć się walką o Wzgórze Świątynne, tym bardziej, że rosja która jest także zainteresowana tym terenem nie będzie im teraz przeszkadzać. Chiny z kolei zajmą się Tajwanem
- Chiny na początku wojny przyznały, że to tylko planowane ćwiczenia, a teraz zmieniły retorykę, bo nie może prawda w mediach istnieć zbyt długo bo ludzie zaczną węszyć
- Czemu rosja nie strzela do obiektów cywilnych (stan na 1 marca, ale już wtedy były ataki np. na budynki w Charkowie), czemu ludność ukraińska zachowuje się normalnie i unika kontroli najeźdźcy
- jak to się stało, że cyganie ukradli czołg rosjanom. Co, w czasie wojny mieli przerwę na lunch?
- dziwne jest, że rosyjska armia to takie łachudry i cieniasy bez jedzenia i dobrego sprzętu
- od wieków w Polakach programuje się nienawiść do rosjan, a to przecież też słowianie. Podobnie z nienawiścią do banderowców i nierozliczeniem tej kwestii. Podobnie z Białorusią - była w porządku, co prawda Łukaszenka był traktowany jak psychopata, ale teraz znowu Polacy są przeciwko Białorusi.
- chodzi o to, żeby nas wszystkich podzielić i taki scenariusz się właśnie teraz rozgrywa - zależy na tym anglosasom i żydom
- kiedy Rosja zaczeła się zbyt mocno rozrastać trzeba było utworzyć strefę buforową, którą jest teraz Ukraina i południowe republiki
- jako słowianie (wliczając naród rosyjski) nigdy nie byliśmy żadną komuną. Wprowadzono taki wynalazek, żeby ograniczyć siłę słowiańszczyzny, a kiedy nie był już nikomu potrzebny dokonano rozbioru ZSRR
- Ukraina musi być teraz dołączona do ZSRR żeby dokonać integracji państw słowiańskich i urządzić walkę dwóch mocarstw (UE i rosja), żeby spełniły się słowa przepowiedni
- według przepowiedni ma przyjść mesjasz, który będzie rozjemcą - dokona cudu i zaprowadzi pokój. Mesjasz nie przyjdzie ustanowić jednej globalnej wioski, dopóki ludzie nie będą tego chcieć. Będą tego chcieli jeśli zostanie przerwany strach i terror. A strach i terror jest właśnie wywoływany teraz
- Od kilku, może 10 lat krążą opowieści o kosmitach uczestniczących w rządach różnych krajów. Są filmy, gdzie gdzieś tam widać w szybach Białego Domu, że odbija się jakaś postać. Są też teorie, że to kosmici za pomocą szaraków decydują o losach świata, w tym o wojnach. Istnieje inna teoria, według której to putin jest kierowany przez kosmitów.
- jako społeczeństwo łykaliśmy pigułki przygotowane przez system, że 6000 lat p.n.e. powstała nasza cywilizacja założona przez bogów anunnakich. Pojawiły się nagle tłumaczenia tekstów z języka, którego nikt nie znał. Pojawia się więc promocja jednej linii bogów i wyciszenie drugiej linii, którą miałby być Putin, albo ta opcja miałaby walczyć o przejęcie władzy nad ziemią.
- należy odrzucić indukowany strach, bo chcą nas słowian skłócić
- powinniśmy zachować spokój, bo nie wiemy kto się przedostaje przez naszą granicę

#ukraina #wojna #szury
  • 5
  • Odpowiedz
@badziebadla: Nikt już nie mówi o zarodnikach morgellonów - aluminiowych jajach - w tzw. "szczepionkach" (szprycach, szczypawkach, śmiercionkach). Zupełnie jakby ta rzekoma wojna miała coś przykryć... xDD
  • Odpowiedz
@badziebadla: "ako społeczeństwo łykaliśmy pigułki przygotowane przez system, że 6000 lat p.n.e. powstała nasza cywilizacja założona przez bogów anunnakich. Pojawiły się nagle tłumaczenia tekstów z języka, którego nikt nie znał. Pojawia się więc promocja jednej linii bogów i wyciszenie drugiej linii, którą miałby być Putin, albo ta opcja miałaby walczyć o przejęcie władzy nad ziemią" - WTF? xD
  • Odpowiedz
@badziebadla: Czyli tak... nie znam nikogo kto mieszka na Ukrainie = nikt mi nie może potwierdzić, że jest wojna = wojny nie ma = CZYSTA LOGIKA. (ʘʘ) Jeśli jakieś tam filmy pokazują jakąś postać co się #!$%@? odbija w szybie = prawda, kosmici rządzą światem, zaś pokazywane ostrzeliwanie miast, ginący żołnierze = sfabrykowane gówno, wojny nie ma. Jak to mawiała moja babcia - lać i wąchać czy
  • Odpowiedz