Wpis z mikrobloga

[PLUSUJ] Bartosz Cichocki to Polski ambasador w Kijowie. Jest jedynym Ambasadorem z zachodu który mimo ciągłego bombardowania nie ma zamiaru wracać, jego zdaniem każde wsparcie i pokazanie jedności na miejscu, niebywale motywuje Ukraińców do walki o wolność. Plusujemy aby podbić temu facetowi popularność za jego jaja, reszta naszych polityków potrafi siedzieć i pierdzieć tylko w ciepły fotelik.

Post był na gorących i miał 2.5k plusów ale admini zdjęli gdyż jeden z użytkowników taga wrzucił reporta za "Siedzą jak te cipy" mam nadzieje kolego że będziesz miał jeszcze większy ból jak nasz ambasador dostanie 5k plusów!
#ukraina
Pamelsonik - [PLUSUJ] Bartosz Cichocki to Polski ambasador w Kijowie. Jest jedynym Am...

źródło: comment_1646348486BUluVTD96CwcLwsYmSm7rf.jpg

Pobierz
  • 14
@januszerka: Już były głosy na początku na wykopie, że beka z pisiorow bo wszyscy ewakuowali personel z UA, a ci „nie dali rady” wywieźć ambasadora. Było to tym śmieszniejsze ze dokładnie pare godzin wcześniej słyszałem w radiu eksperta który twierdził ze to bardzo ważny symbol jedności i naszego wsparcia dla Ukrainy. I bynajmniej nie był to ekspert rządowy ani rządowi przychylny. Ale wiadomo, wykopki to poziom wyżej niż wszelacy eksperci (
@januszerka: Hmm oglądałeś tvpis przed wojną? Każdy kto popiera PiS ma z nimi coś wspólnego mam nadzieję że będzie siedział. Zmarnowaliśmy 8 lat obronności kraju.