Wpis z mikrobloga

#eldenring #ps4 #ps5
Trzy pytanka odnosnie Elden Ring.

1.Zauwazylem, ze po zgonie nie podnosze 100% utraconych run. Wczesniej podnosilem wszystkie, co moze byc powodem? (Zamiast 3k run podnosze ok. 2100)

2. Mam broń, ktora skaluje sie z siły na D i ze zręczności na C. Dodając poziom siły z jakiegos powodu nie zwiększaja mi się obrazenia broni. Moze byc tak, ze teraz potrzebuje dwoch poziomow sily aby wzrosly obrazenia?

3. Ta sama bron z pytania drugiego nie pokazuje mi sie w menu prochow wojny i tez nie wiem czemu. Chciałem dodac jakies ulepszenie, no ale nie moge. Bron ma juz pasywa "naklada krwawienie na przeciwnika", to dlatego?
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ratollo a i wiadomo czy i kiedy bedzie łatka ktora naprawi spadki FPS w wersji PS5? Bo jak narazie to o wiele lepiej gra mi sie z brzydsza grafiką ale w betonowych 60fps na wersji z Ps4;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ratollo: 1.Na glownych misjach gdzie sa main bossy niestety po smierci tracimy jakis % run, na otwartym swiecie nie.
2.Tak mozliwe ze wzrosnie dopiero po 2pkt a i jest tez chyba jakis limit ze juz nie rosnie nw kolo 50 w statystyce czy cos takiego
3.Bo niektore bronki sa takie ze maja juz jakas pasywke i nie idzie ich zmienic
  • Odpowiedz
Dodając poziom siły z jakiegos powodu nie zwiększaja mi się obrazenia broni.


@ratollo: tak, D to nie tak duzo, mozesz popiolami zmienic np na Ciezki xxx i moze wskoczy jakies C/B itp

im wyzsza statystyka np sily tym mniej daja kolejne pkt, w zasadzie tak 50-99 to juz sie malo oplaca wydawac w wiekszosci statystyk
  • Odpowiedz