Wpis z mikrobloga

Generalnie to zazwyczaj wotowskie battle passy olewałem, z różnych względów, teraz nabiera mnie ochota żeby zrobić i w końcu wbić se którąś z dziewiątek - mam Chara i to by było na tyle. Od dawna chorowałem na AE ale trochę mi już chyba przeszło, sensu w istnieniu 777 nie widzę, bo w końcu drzewkowy T-10, jeśli chcę działo i prędkość, albo 257, jeśli chcę działo i pancerz, jedyne co 777 faktycznie ma to, ekhm, wygląd - a to trochę mało.

Pamiętam że spocone trajhardy śliniły się na widok K-91-PT bo kamuflaż, ale chyba nic z tego nie wyszło bo rzaaaaadko ten pojazd widuje na randomach, widocznie "bo kamuflaż" ma mniejszą moc przerobową od "5 stopni opuszczania i gówniany pancerz kadłuba", a globalne winratio tego pojazdu to oszałamiające 48%, więc zaryzykuję stwierdzenie że to jednak złom.

Cobra mi się bardzo podoba, bo wydaje się być dziwaczną wariacją na temat Talibana, a Talibana to ja lubię mocno i z pasją - aaaaaaaale raczej mocno wątpię bym miał cierpliwość do grindowania punkcików, aż 24, żeby go zdobyć.

Lorejn wygląda słabo i nudno - jedyne co ma to jako-taka prędkość i pancerz frontu wieży, cała reszta wydaje się ssać pałę. Żeby jeszcze ten pojazd miał jakiąś unikalną mechanikę czy cuś, to można by się jeszcze zastanowić - ale kadłub AMXa 50 120 z wieżą M4 plus działo z gównianą stabilizacją, niską alfą i DPMem... nie, nie brzmi to za ciekawie.

No to... Kunze? Bardzo podoba mi się wizualnie, a ja czołgi głównie "kolekcjonuję" zamiast nimi "grać", lol, więc to cecha bardzo istotna - i w sumie pod względem statystyk wydaje się być całkiem znośny, zero pancerza, oczywiście, ale za to prędkość + zawieszenie hydropneumatyczne i "tryb oblężniczy", gdzie tracimy DPM, ale czołg dostaje mega kopa do celności... no i 15 stopni opuszczania działa, co brzmi ciekawie.

Stąd pytanie - macie tego Kunce Pancyra? Jak go ocenicie? Mam rację w stwierdzeniu że to taki upośledzony Leopard połączony z upośledzonym STB?

#wot
  • 8
@mnik1 odpuść sobie go :p mam wszystkie 9 z przepustek, prócz tych nowych oczywiście i najlepsze/największy fun dają ae i char, kunce tak jak mówisz, b. upośledzony leopard, a do stb to mu brakujeee.., bierz ae będziesz zadowolony
@mnik1: W jakiś sposób zdobyłem AE i Char Futura, żadnym nie zagrałem ani jednej bitwy.
Także nowymi się też nie interesuję, za to obkupię się w różowe moduły.
Ale Kunze rzeczywiście też wydaje się ok, bo fajna Alfa i niezły reload chyba. Chara i Kunze rzeczywiście widać na randomach.
@mnik1: w sumie tak jak @k0mar napisał, AE i Char najlepsze z tych wcześniejszych. Jak masz leoparda to kunce nie ma chyba jakiegoś większego sensu, u mnie stoi i się kurzy w garażu.
Jedyna niepopularna opinia ode mnie to taka, że 777 to mój ulubiony ruski zaraz po 703 II, ale może po prostu wpisuje się w mój styl gry.
@poradnikspeleologiczny: Potwierdzam. Po kwalifikacjach zaszergowało mnie do najniższej ligi, czy jak to się tam nazywa. Zaatakowałem w drugim tygodniu - jaki to był rak :-D myślałem że wyjdę z siebie i stanę obok. Ileś razu miałem już 9 poziom i spadałem na 7 i tak w kółko. W końcu fartem godzinę po północy jak miał się event kończyć, wbiłem 10 lvl i odblokowałem sklep :-)