Wpis z mikrobloga

Kończę dziś 30 lat. Mam fajne, kolorowe życie i dziś jedyne czego bym chciał to pokój i spokój dla naszych braci z Ukrainy.

Niewiele możemy zrobić dziś, poza byciem wsparciem dla tych, którzy uciekają przed wojną. Dlatego chciałbym zrobić chociaż coś małego.

#rozdajo czegokolwiek, wybranego przez zwycięzcę, o wartości 50 PLN spośród osob, które zaplusują ten wpis. Zróbcie, proszę, zasięg temu postowi.

Drugie #rozdajo to z kolei 100 PLN na wybrany cel (książka, pizza, przelew - whatever) dla jednej spośród osób, które wspomogą dowolną kwotą Ostróda Camp - znajdujący się w moim mieście ośrodek od początku wspierający grupę 150 uchodźców. Potwierdzenia można wklejać w komentarzu.

Poniżej link do posta na FB mówiącego, jak można wesprzeć Ostróda Camp:

https://www.facebook.com/500183366660115/posts/5237300882948316/

Nigdy nie korzystałem z #mirkorandom, ale popróbuję. Jak się nie uda, to wybiorę też randomowo ale ręcznie. Wyniki opublikuję jutro, w piątek, koło południa. Dziękuję z góry za Wasze wsparcie!

#ukraina #wojna
  • 8
  • Odpowiedz
#rozdajo czegokolwiek, wybranego przez zwycięzcę, o wartości 50 PLN spośród osob, które zaplusują ten wpis. Zróbcie, proszę, zasięg temu postowi.

Drugie #rozdajo to z kolei 100 PLN na wybrany cel (książka, pizza, przelew - whatever) dla jednej spośród osób, które wspomogą dowolną kwotą Ostróda Camp - znajdujący się w moim mieście ośrodek od początku wspierający grupę 150 uchodźców. Potwierdzenia można wklejać w komentarzu.


@mentalista92: jak mnie wylosujesz, to dawaj wszystko na
  • Odpowiedz