Wpis z mikrobloga

@lucynek12: na takie operacje trzeba mieć pieniądze. Mam nadzieję, że za pięć lat Rosja będzie się martwiła o kwestię zapłaty za żarcie, a nie opłacania agentów. Miałem taką rozkminę ostatnio, że gdyby dzisiejsze wydarzenia rozegrały się już w 2014, to może nie byłoby brexitu...
@lucynek12: też trochę się tego obawiam, ale mam wrażenie, że Okcydent się obudził i... #!$%@?ł. Myślę też, że stoi za tym USA i administracja tam będzie dbała, by za szybko nie odpuścić. Bo w sumie wiedzą chyba jeszcze bardziej to, co każdy przeciętny człowiek; jeśli teraz ruskim się odpuści, to kolejnym krokiem będzie już agresja przeciw państwom NATO.
przypominam, że wg Narodowych Czempionów z PiS i ekspertów z Konfabulacji, wszystko co zrobiły lewicowe rządy było na szkodę Polski i Polaków. Włączając wejście do NATO i Unii Europejskiej. Gdyby nie ta przeklęta lewica, to teraz Putin dowodziłby polskimi siłami zbrojnymi i atakował Ukrainę z każdej strony. Kaczyński byłby zadowolony z wykonania rozkazów, a narodowcy by się kłaniali, jak sugerował Dmowski, przed Wielką Russiją.


@kaef_v2: Tak tylko przypomnę że dzisiejsza lewica
@FajnyTypek angaż Turcji bym wytłumaczył ich nienawiścią do ruskich. Przez lata pokazywali swoją niechęć do nich i to jeszcze z czasów zaborów kiedy nie uznali rozbiorów Polski i robili tylko po to by wkurzyć rosjan
Zaangażowanie Turcji budzi podejrzenia, ze chcą do UE


@FajnyTypek: zawsze chcieli, już w 2010 kiedy tam byłem to wszyscy o tym gadali, że byłoby super (ale zawsze jakiś biznes z Ruskiem się też kręciło)
@FajnyTypek w ciągu 5 lat ruscy agenci w naszym rzadzie wprowadza takie nastroje ze bedzie polexit ze wszystkiego i stwierdza na zachodzie ze po #!$%@? im sie za to szarpać xD


@lucynek12: Chłopie dobrze będzie jak Rosja przetrwa 5 tygodni, a Ty o 5 latach piszesz xD