Wpis z mikrobloga

@NeutralnieDlaBeki: czenu wy uwazacie, ze to ruskie onuce? Ja nie jestem a tez zyje caly czas w strachu i stresie co to bedzie. Z jednego zalamania psychicznego w kolejne wpadam. Dzisiaj wyjatkowo stabilnie bo mam poczucie bezpieczenstwa do czasu az nie skoncza rozmowy pokojowe.
@corryand
@NeutralnieDlaBeki
czemu za każdym razem jak ktoś wkleja te screeny na których ewidentnie różne niezwiązane ze sobą konta wklejają DOKŁADNIE TĘ SAMĄ WIADOMOŚĆ, to znajdują się jakieś wykopki mówiące że czemu odbieramy prawo do strachu i ich usprawiedliwiają. Przecież nie chodzi o sam fakt bania się, tylko że oni kopiują wiadomości siejące panikę i wklejają na Mirko dokładnie to samo. Co tak trudno zrozumieć?
@MackaCthulhu: no to wklejanie jest podejrzane ale obawiam sie ze to tyljo jakis dzieciak robiacy sobie "smieszki" a ja jak naprawde mialem zalamanie psychiczne w nocy i pisalem na forum jak juz wszyscy spali to tez mnie czesc zwyzywala od ruskich trolli
@MackaCthulhu: no niby tak ale przykre ze wszyscy sa wrzucani do jednego wora. Czesc naprawde sie boi. Naczytaja sie art, grozb putina itd nasluchaja wypowiedzi analitykow i juz czarnowidzstwo ze zycie im sie konczy. #!$%@? czasow dozylismy. Nawet stulecia bez wojny nie jestesmy w stanie przezyc.