Wpis z mikrobloga

@BorysKafarov: to dzisiejsze specjalne danie :3
ja nie lubię mieloniaków bo mi się kojarzą z taką świnią na żywca wrzucaną do maszynki do mięsa, ale psy mają swoje potrzeby, czasem muszę kupić piesełowi jakąś większą kość. Podałam im z sosem warzywnym z selera, pora i serów pleśniowych lol
@gniX79: no tylko że w mielonych zazwyczaj jest cebula która jest ogólnie szkodliwa dla psów

kupuj im normalne żarcie, kości jakieś kostki boczkowe czy chrząstki i sucha/mokra karmę a nie "ludzkie" dania -_-

Ser pleśniowy, serio ? Niektóre psy mają nietolerancję na laktozę a taki ser pleśniowy może sprawić że pies się po prostu zbełta później jeżeli zje go za dużo
@BorysKafarov: na co dzień żrą typowo psią karmę, ok 362 dni w roku, mokrą i suchą, czasem warzywa
Te sery były mocno wygotowane w sosie i w małej ilości. O cebuli będę pamiętać, raczej nie przypominam sobie żeby kiedyś dostały.

A no i jakaś kość czasem specjalna, np świńska noga (´ ω `)
@gniX79: no to dobre i tyle, tak samo z produktami na drożdżach trzeba uważać

do pogryzienia świńskie prasowej ryje są spoko ale moje np lubią tylko te nie wybielane - ogólnie wszystko co wybielane żeby nie śmierdziało im nie pasuje za bardzo na gryzak/smakolyka, wolą bardziej "naturalne" xd

Mi to i tak rybka czy capi czy nie bo siedzą na dworze ( ͡° ͜ʖ ͡°)