Wpis z mikrobloga

Siemanko, mam dosyć głupie pytanie odnośnie #motocykle. Zakupiłem XJ6 w zeszłym roku, i teraz chciałbym go dać do przeglądu, bo na pewno mi trzeba wymienić opony, olej i pewnie coś więcej.
I tutaj moje pytanie - czy przykładowo takie opony to mam sam zamówić i odwieźć takiemu mechanikowi, czy zazwyczaj to oni wszystko ogarniają?
  • 11
@chytruseek: Płyn hamulcowy (0,5L, weszło 400ml), olej (2L, weszło 1200 ml), płyn chłodniczy (2L, weszło 1800ml), świecę, przewód z fajką, klocki i zestaw do prowadnic kupiłem sam bo jakby on miał to kupować w odpowiednich typach do każdego motocykla to by miał magazyn wielkości garażu. Olej do przekładni (1L, weszło 120 ml) stwierdziłem że będzie miał a ja nie będę kupował opakowania żeby stało u mnie 5 lat i powiedział że
@zaczalem_cwiczyc: no tak do jazdy to w sumie jest duży i szeroki (pod kanapę wchodzą dwa kaski ale w poprzek!), zdaje się podatny na podmuchy wiatru i jest dla kogoś o wzroście maks 180 cm bo wyższy będzie wyglądał sporo ponad szybę. A tak to nawet żwawy jest, można śmiało jechać 90 - 100 kmph non stop w trasie i jest wygodnie. Niestety jak ktoś już o suzuki pisał - ich