Wpis z mikrobloga

A i jeśli ktoś z Warszawy były chętny do pomagania to zapraszam na zachodni. Teraz oprócz ukraińskiego potrzebny jest angielski żeby przykurzonym księciom przetłumaczyć, że oni za darmo nie jadą i że musza bilet kupić.
  • Odpowiedz
a na czym polega tam pomoc?


@ksardas: ja na przykład pomagam im szukać platformy i pociągi. Jak ktoś chce jechać na Ukrainę to kieruję na autobusy. Czasami też przejdę się po dworcu i porozdaję coś słodkiego dla dzieciaków. Mówię też gdzie mogą się napić czaju albo herbaty i zjeść coś ciepłego.

Na dworcu autobusowym rzadko bywam, bo tam jakies fundacje pomagają także tam nie wiem co jest do roboty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Brajanusz_hejterowy: jakby mi ktoś dwa miesiące temu powiedział ze w Polsce na okrzyk "Slava Ukrainie" będzie identyczna, gromka odpowiedź to bym wyśmiał i stwierdził ze krzyczącego czeka co najwyżej #!$%@? i wyzywanie od Banderowców
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy Orientujesz się czy ktoś szuka transportu z Warszawy w jakieś miejsce docelowe? Chętnie bym komuś pomógł wozac ich po rodzinach/znajomych, a nigdzie na razie nie widzę tego typu postów, jakby nikt nie chciał
  • Odpowiedz