Wpis z mikrobloga

#airpods Pro to najlepszy wynalazek #apple tuż po #iphone. Trzeba być #!$%@? żeby wydać 1000 zł na słuchawki ale jak już przyłożycie kartę do terminala to pozostaje cieszyc się tym niesamowitym wynalazkiem.

Pal licho że to przecież słuchawki do słuchania to ja w nich nawet śpię. Odpalam ANC i mam wszystko i wszystkich w dupie. Samo się łączy miedzy telefonem, laptopem - nic nie dotykam one same wiedza kiedy i skąd ma lecieć dźwięk.
Spatial audio to coś co trzeba samemu doświadczyć. Normalnie jakbyście byli na scenie podczas słuchania ulubionego zespołu. Idąc ulicą wokalista jakby szedł obok was. Można zapomnieć że się ma słuchawki na uszach.

To jest to czego człowiek potrzebował jako łącznik między urządzeniami #apple. Polecam z całego serduszka jak jestescie w stanie mentalnie przejść etap płatności w kasie.
PancakeV - #airpods Pro to najlepszy wynalazek #apple tuż po #iphone. Trzeba być #!$%...

źródło: comment_1646198650nZQJ7D3QxSMIaPWny8IPSP.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PancakeV: kupiłem Sony wh1000xm3 i nie żałuję wydanych pieniędzy xD w gry nie gram, tonów nie reguluje bo korzystam po 8h w pracy i są zajebiste, najlepiej wydane 900zl, one po prostu działają
@PancakeV: tak tak zajebiste spanko musisz w nich mieć jak im pada bateria i #!$%@?ą co 10 minut głośnym alertem xD nie wiem, dla mnie te słuchawki to syf trochę i żałuję kasy, co chwilę problemy, jak się jedna słuchawka nie rozładowuje sama to etui podczas leżenia się rozładowuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) od nowości 15h zamiast 24h wytrzymują. Jeden z gorszych sprzętów apple'a
@dzika_kaczka_bez_dzioba: anc realnie dziala, jak mam remont za oknami to nie slychac, w pracy jak ktos gada na openspace to slychac, ale ledwo co, kwestia jaka glosnosc muzyki tez :) sa wygodne, dobrze lacza z telefonem (korzystam z pixela), na baterii dzialaja przez 2-3 dni po 8h, zalezy czy po kablu czy bluetooth
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morteusz: a jak sobie radzą z koszeniem trawy np? Idzie sezon szukam czegoś w czym będę mógł kosić trawę rabac drewno czy używać piły - stąd odcięcie od dźwięków otoczenia jest ważne dla mnie. Czemu mx3. Nie mx4?
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Tak jakbyś zatkał uszy.
Mam porównanie tylko z najnowszymi Xiaomi (redmi buds coś tam) to w Apple ANC działa tak ze dwa-trzy razy lepiej ale tez nie ma co porównywać bo to jest inna półka produktu. Jeśli chodzi o dźwięk to Xiaomi grają bardzo dobrze, Airpodsy również grają bardzo dobrze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morteusz: kupilem mx3, ale jak siedzę i słucham muzyki a potem zaczynam chodzić to WYKRYWA zmianę aktywności i ma chwilkę przewywa i jest taki ding że powiadomienie. Wiesz jak to wyłączyć?