Wpis z mikrobloga

@Hrjk: ale wy jesteście głąby że aż mi ręce opadają.
OP wrzuca screen że niby na "świecie" już nas mają za rasistów. Ale czy któryś z was zadał sobie tyle trudu żeby sprawdzić co to za konto po wrzucił? Bo jak tak. Ta cała Leyla założyła konto w 02.2022 i ma ledwie kilkanaście osób obserwujących. Kurva wcale nie śmierdzi fejkiem. I pytanie dlaczego OP prostuje jakieś niszowe fejkowe konta zgodne
  • Odpowiedz
  • 0
@MikiGRU nie ja zacząłem. Wystarczyło, no nie wiem, nie jechać i nie #!$%@? ludzi o innym kolorze skóry w tym niemieckich wolontariuszy, którzy chcieli pomagać uchodźcom?

Póki co ani policja ani PKP nie potwierdza żadnych ataków, które miały mieć miejsce w okolicach Przemyśla oraz w pociągach PKP.

Zadaj sobie pytanie kto tutaj naprawdę napędza wojenkę polsko-polską.
  • Odpowiedz
@Hrjk: a masz jakieś dowody na to że narodowcy zaatakowali czarnych? Bo ja do tej pory widziałem tylko jakieś filmiki jak w nocy ktoś kogoś goni z których chvja wynika i jak "reporterka" oko.press robi wywiad z typami którzy niby mówią że są z jakiejś organizacji i że ktoś im groził. Zero weryfikacji, czysta propaganda jak w poście OP
  • Odpowiedz
@Hrjk: rozmawiałem ostatnio z kolesiem, który mieszka na Filipinach. Powiedział mi, że jeżeli spotkasz kogoś kto bez przyczyny nazwie cię rasistą to masz do czynienia z komunistą.
Patrząc po twoich wpisach u nas to się także sprawdza w 100%.
Jesteś zwykłym putinowskim śmierdzącym trolem starającym się skłócić społeczeństwo.
Won mendo kacapska.
Przegrywacie wojnę i myślicie, że nas skłócicie. Ale nie jesteście zbyt bystrzy żeby to osiągnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cogres gościu. Nie jesteś zbyt bystry żeby zrozumieć że kibole #!$%@? każdego kto ma lekko ciemniejszy odcień skóry to właśnie działania Putina? Serio?
  • Odpowiedz