Wpis z mikrobloga

A odnośnie Macierewicza, nie wspomniałeś o jednym "małym szczególe", który motywował "włamywaczy":

"Tydzień przed zdarzeniem szefowi Centrum Kontrwywiadowczemu NATO, płk. Krzysztofowi Duszy zawieszono certyfikaty bezpieczeństwa, w związku z podejrzeniem o "szpiegostwo". Wcześniej Dusza w liście do Antoniego Macierewicza ostrzegał, że nowe szefostwo SKW "paraliżuje pracę Centrum"

Masz te swoje zarzuty pisowski propagandysto:
Dusza pisze do Macierewicz: SKW paraliżuje pracę Centrum
w odwecie: szef SKW Piotr Bączek i bliski współpracownik Macierewicza odbiera Duszy
  • Odpowiedz
Być może tak nawet było. Niestety zupełnie pominąłeś kontekst sprawy z góry sugerując jakieś intencje. Nie tak wielka manipulacja jak z tym węglem, ale jednak.


@kryptonim_putas: Kontekst sprawy: Macierewicz włamuje się nocą do jednostki NATO, która mu nie podlega, co potwierdził wyrok sądu na podstawie odebrania certyfikatu bezpieczeństwa Duszy - bezprawnego odebrania, co potwierdza wyrok sądu.

PS. Nie odpisuj już. Nie interesują mnie twoje urojenia
  • Odpowiedz
@Kuklak:

Tak myślałem. Pytanie o dwie najważniejsze inwestycje w historii uniezależniania się od dostaw ruskiego gazu sprawia, że szurstwo nabiera wody w usta, idzie programować, kupę, sprzątać garaż lub myć podłogę.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: weź już nie pisz do mnie. Ja piszę o Macierewiczu i jego likwidacji CEK NATO oraz torpedowaniu dozbrajania armii.
Zamknąłem ci usta wyrokami sądów, to nagle zmieniasz temat na gazoport.
Jak tylko się pojawią niewygodny temat to wyskakujesz z czymś innym. Idź już spać.
  • Odpowiedz
@Kuklak:

Zarzucacie PiS prorosyjskość. O tym jest ta dyskusja. Pytam więc dlaczego prorosyjska partia jest odpowiedzialna za najważniejsze inwestycje godzące w ruski interes.

Co do Macierewicza i CEK zapewne masz racje i był to błąd.

Torpedowanie dozbrajania armii? XD O tym wcale nie pisałeś, ale skoro już temat został poruszony to chyba znów powielasz bajki. Poczytaj maile Dworczyka, tam wszystko jest opisane. Antek sie upierał, żeby to Polacy produkowali sprzęt dla
  • Odpowiedz
@Kuklak: odpal sobie dzisiejszą rozmowę Wolskiego z Zychowiczem. Obu panów ciężko nazwać sympatykami rządu. Posłuchaj co Wolski ma do powiedzenia na temat kierunku reformy WP w kontekście wniosków jakie można wyciągnąć po tych dniach wojny na Ukrainie.
  • Odpowiedz
Zarzucacie PiS prorosyjskość.

Silna Unia Europejska to słaba Rosja. Słaba Unia Europejska to silna Rosja. Atakowanie Unii Europejskiej to realizacja polityka Kremla - świadomie lub dla celów polityki wewnętrznej
Andrzej Duda w 2014: Wspólnota europejska, wspólnotowe wartości to jest baju baju dla frajerów. To jest dla naiwnych tylko
Andrzej Duda w 2020 o Unii Europejskiej: Wyimaginowana wspólnota
Krystyna Pawłowicz: Unia Europejska jest dla mnie szmatą. SZ M A T Ą

Torpedowanie dozbrajania
  • Odpowiedz
Zarzucacie PiS prorosyjskość.

Silna Unia Europejska to słaba Rosja. Słaba Unia Europejska to silna Rosja.


Czyli nie należało atakować naszych partnerów z niemiec, bo to rozbijało jedność UE. Z takim myśleniem w Kijowie dziś Putin popijałby szampana.

Atakowanie Unii Europejskiej to realizacja polityka Kremla - świadomie lub dla celów polityki wewnętrznej Andrzej Duda w 2014: Wspólnota europejska, wspólnotowe wartości to jest baju baju dla frajerów.


Takie myślenie jest niestety strasznie proste. Czyli
  • Odpowiedz
Czyli de facto każdy pokaz niezadowolenia, krytyki, prób zmian na lepsze to realizacja polityki Kremla?


@kryptonim_putas: Unia Europejska jest szmata. SZ M A T Ą

Pokaz krytyki. Czy nie czujesz zażenowania pisząc takie bzdury?
  • Odpowiedz
@Kuklak:

A nie, przepraszam. Taki tweet faktycznie unieważnia wszystkie, warte dziesiątki miliardów złotych inwestycje mierzące w interes matriuszki rasiji i usprawiedliwia nazywanie pis bandą kryptoputinowców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy nie czujesz zażenowania pisząc takie bzdury?


Chciałbym zapytać o to samo. Wczoraj na przykład w odpowiedzi na moje standardowe pytanie o sztandarowe inwestycje w infrastrukturę energetyczną, kolo z sekty **** stwierdził, że to wszystko chxj bo
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: Krystyna Pawłowicz, jeden z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości, wsadzona za swoje partyjne zasługi do Trybunału Konstytucyjnego nazywa główny polski sojusz "SZMATĄ" realizując w ten sposób politykę Kremla to rzeczywiście nic takiego, można się rozejść.

Wystarczający konkret dla Ciebie? Przeciętny wyborca PiSu nie ma zielonego pojęcia o tym, czym jest gazoport. Ale na pewno słyszał, że Pawłowicz nazwała UE szmatą, a Duda wyimaginowaną wspólnota.

Nie odpisuj już. Daj mi spokój
  • Odpowiedz
Wystarczający konkret dla Ciebie? Przeciętny wyborca PiSu nie ma zielonego pojęcia o tym, czym jest gazoport. Ale na pewno słyszał, że Pawłowicz nazwała UE szmatą, a Duda wyimaginowaną wspólnota.


Czekaj, czekaj. Przeciętny wyborca PiSu nie ma zielonego pojęcia o tym, czym jest gazoport, za to jest użytkownikiem Twittera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle, jakie to ma znaczenie?

Nie odpisuj już. Daj mi spokój sekciarzu


Czyli Ty całkowicie
  • Odpowiedz
Czekaj, czekaj. Przeciętny wyborca PiSu nie ma zielonego pojęcia o tym, czym jest gazoport, za to jest użytkownikiem Twittera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kryptonim_putas: Czekaj, czekaj. Czy ty nie masz zielonego pojęcia o tym, co komentujesz? To nie było w tweecie tylko w wywiadzie video dla Super Expressu i to potem było powtarzane przez wszystkie media.
Napisz jeszcze, że w 2020 roku ludzie nie wiedzieli, że są
  • Odpowiedz
@Kuklak:

Czekaj, czekaj. Czy ty nie masz zielonego pojęcia o tym, co komentujesz? To nie było w tweecie tylko w wywiadzie video dla Super Expressu i to potem było powtarzane przez wszystkie media.


Dopsz. Nie znam każdego źródła wypowiedzi Dudy, mea culpa. Tylko co to zmienia?
Zapytałbym o źródło tych rewelacji o wiedzy na temat gazoportu, ale to w sumie też nie istotne...

Wysil teraz mózgownicę, zamiast rzucać obelgami. Rosji nie
  • Odpowiedz