Wpis z mikrobloga

@buffoso No właśnie o to pytam ale tutaj nie da się nic napisać bo od razu jest wyzywanie od Rusków. Dosyć, że to państwo się rozpada całkowicie to rozdawanie pieniążków wszystkim. Wielki polski rząd.
  • Odpowiedz
Rozdajcie wszystko, a potem do roboty za 1500 zł. Sam program 500+ nie powinien istnieć, a wy jeszcze chcecie to rozdawać obcym. Możecie już zacząć #!$%@?ć od dziś na to wszystko. Wszyscy robią masę zbiórek, rozdawanie pieniążków z naszych podatków nie jest tutaj potrzebne. Zaznaczę, że sam pomagam jak mogę bo jestem człowiekiem i szkoda mi tych ludzi ale nie przesadzajmy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DarekMarek: a co to zmienia że umie tagi? Na pewno nie to ze ma rację. Ja jestem nw wykopie 4 lata, i co? Ruska onuca jestem bo twierdzę tak samo? #!$%@? ludzie zastanowicie się bo jak to wszystko yebnie to będzie już za późno.
  • Odpowiedz
@miauczar: Polacy to idioci. Dobrzy ludzie ale idioci. Dopiero muszą sprawdzić jak dostaną po dupie i zaczną śpiewać inaczej. Po prostu ja po wielu latach nauczyłem się, że nie ma innego sposobu. Konto na wykopie mam od niedawna i niczego to nie zmienia. Wy na podstawie rejestracji oceniacie inteligencje czy o co tutaj chodzi?
  • Odpowiedz
Idioci którzy to popierają sami siedzą na socjalu i #!$%@?ą siano z moich podatków. Z samych zbiórek uzbierało się parę mln. W każdym mieście w Polsce zbierana jest żywność, ubrania - Wszystko co potrzebne do życia. Nie rozumiem po co rozdawać pieniądze na które już i tak ciężko pracujemy od dawna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shaggeer mi podejście co poniektórych do ratowania Ukrainy przypomina podejście osoby, która nie umiejąc pływać próbuje ratować topielca – nie zdaje sobie sprawy że ta pomoc może pozbawić go życia ale pomaga bo tak trzeba. Pomoc owszem - ale myśleć o sobie też trzeba bo później będzie zwalanie winy na każdego tylko nie na siebie.
  • Odpowiedz
@barnejflinston: Może ktoś #!$%@? takie życie, że musi tyrać 6 dni w tygodniu po 8 godzin w obozie zagłady u Janusza za 2,5k wynajmując kawalerkę za 1,5k, ledwo mając na żarcie a co dopiero jakas rozrywka, a musi płacić na jakieś zusy, które ma w dupie i nie wie czy dożyje emerytury, o ile jakąś dostanie xd i na inne pincetplusy właśnie.
  • Odpowiedz