Wpis z mikrobloga

@Grzegor1922: a ja myślę, ale mam nadzieję że się mylę, że wysłał celowo poborowych z jakimś starym sprzętem do pierwszego uderzenia, a prawdziwi żołnierze ze sprzętem czekają na swoją kolej... Obym nie miał racji i faktycznie rosyjska armia była jedną wielką farsą...
@daywid: nie bd się sprzeczał albo Putin to totalnie oderwany od tego co się dzieje, albo ma swój naród za mięso. W normalnych wypadkach wykonuje się operacje. Im się nie udała wciskają zwykłym saszką że jadą na ćwiczenia. Dostają ostry #!$%@? tracą sprzęt warty miliardy. Co on sobie myślał. Teraz jest w szarej dupie wojska uzbrojone 50/50 w sprzęt po stalinie. Morale w dupie. Zapasów nie ma. Zajmie kijów i co
@Grzegor1922: tylko, że on a w zasadzie cała partia komunistyczna, bo nie oszukujmy się, ale sam nie jest w stanie tym wszystkim rządzić, nie liczy się z tym że ludzie będą głodować, że będzie jeszcze wieksza bieda, jeżeli będzie trzeba to zabierze rosjanom ostatni grosz, byle by tylko mógł wygrać tą wojnę... W Rosji zawsze była bieda, bo każdy kolejny car czy prezydent dążyli tylko do poszerzania swoich terytoriów, a nie
I co wypowiedzą wielką wojnę ojczyźnianą wojskiem z demobilu. Nawet zbrodniarz Hitler miał wyrównane siły i doszedł do Moskwy. Oni są oderwanii od rzeczywistości myślą że eu ma armię z lat 40 i mentalnosc i gospodarkę z lat 60 a prawda jest taka że oni ugrzęźli w świadomości że są potężni. Świat poszedł na przód Ukraińcy poczuli powiew zachodu i nie chcą wracać do biedowania pod skrzydłem Sowietów.
@daywid: w jakim celu Rosja miała by wysyłać słabe wojsko na początku żeby potem wysłać "prawdziwe wojsko"? Gdyby takie wojsko istniało i atak by był wyprowadzony od początku to już Ukraina by upadła.