Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtp_diov: Może po prostu już jest po 22 i ruch pasażerski nie lata. Może to dlatego że Rosja też zamknęła przestrzeń powietrzną dla samolotów.
@kiedysmialemtubordo: latały - w czasie przeszłym. powinny latać non stop w takiej sytuacji jak jest obecnie. przecież w każdej chwili może atomówkę wystrzelić - tak to chociaż może te samoloty cokolwiek by ostrzegły albo jakiś pilot spróbowałby samolotem w tą atomówkę #!$%@?ć. a tak to *uj
@rtp_diov 2 dni temu czytałem, że wzdłuż granic rosji patroluje 24h/dobę około 100 myśliwców m.in do ochrony tego co zostało dostarczone do Rzeszowa stąd m.in tyle tankeròw aby nie musiały ładować. Spokojnie na pewno latają tylko z przyczyn strategicznych wyłączyli transpondery.
Bardziej zwiad czy jest czysto i można 'szmuglować' i w jaki sposob część z tych myśliwców ma dodatkowo funkcje zwiadowcze
@przecietnyczlowiek: niby dlaczego bo oceniałem ryzyko realnie na ten moment, myśląc o najgorszym możliwym przypadku? Łatwo jest tak #!$%@? z perspektywy siedząc na kanapie i jak się ma za mało odwagi aby zmierzyć się z brutalna prawdą najgorsza i myśleć co wtedy robić. Gdyby wystrzelili bajo nuklear jajo a ja bym przez brak wyparcia a reakcje się uratował a Ty nie to byś inaczej pisał. Albo byś raczej wgle nie pisal.