Wpis z mikrobloga

@CiaoBobrze: Czas wolny to nie to samo co czas spędzony z zamrożonym kapitałem. Koszt alternatywny o którym mówimy, nie ma nic wspólnego z wolnym czasem pajacu

Na przykład: Citadel Securities ma 546 dolarów cash on hand, Gamestop ma miliard. To, co Citadel robi z miliardem, a oni nie, to koszt alternatywny. Powinni dać je do pomnożenia, żeby nie mieć strat, ale ich to nie obchodzi.

PS.
Lajkuje cię gacrux. Dlatego nie
  • Odpowiedz
@DogFoodVendor: Czyli mówisz, że pozyskanie sensownej kwoty (sporo przekraczającej zarobki typowego pracownika) w całym twoim "nadmiarowym czasie wolnym" cię przerasta? To całkiem smutne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@DogFoodVendor: No tak, bo przecież jedyną możliwością jest etat i to koniecznie typu najniższa krajowa. Fajne masz perspektywy.

Wyciągasz złe wnioski a to cecha wszyscy wiemy kogo


Jesteś przygłupem, który próbuje zabłysnąć forsując beznadziejne, nieżyciowe przykłady. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CiaoBobrze: Gdzie ja powiedziałem że jedyną drogą jest etat? Nie widzisz różnicy między zamrożonym kapitałem - kosztem alternatywnym, a tym że czasami się czeka i bieganie wszędzie i wypełnianie czasu wolnego nie sprawi że będziesz więcej zarabiać

Jeśli zarabiam >3k netto dziennie, i wszystko reinwestuję, nie ma znaczenia co robię przez czas kiedy nie pracuję bo moje pieniądze pracują na mnie, ja tylko wyznaczam drogę

Jeśli wszystko bym pakował w gme
  • Odpowiedz