Wpis z mikrobloga

Panowie, tauron zmienił mi licznik dnia 26.02. Dziś logując się na mój tauron zobaczyłem ze zmienili mi pakiet na „Prosument Komfort Plus” oraz „umowa: kompleksowa” i taryfa G11. Ten pakiet kosztuje 59,00 zł na miesiąc co nie bardzo mi się uśmiecha.
I teraz pytanie czy można jeszcze ten pakiet zmienić ?
Jeżeli tak to w jaki sposób, muszę coś wypełniać ? Na jaki pakiet waszym zdaniem najlepiej jest przejść ?
Czy mając fotowoltaike można przejsc na „taryfę sprzedawcy” ?
Na ta chwile nie przyszedł żaden aneks czy inny papier.

#fotowoltaika #oze
  • 14
Niestety nie udało się nic załatwić przez telefon. Dzwoniłem kilka razy i za każdym razem jest inna wersja. Twierdzą że nie posiadam opłat handlowych. A jak zapytam dlaczego mi pisze jakiś Prosument komfort plus to twierdzą ze to przez to ze mam aktywne efaktury. Kabareton. Podesłał by ktoś screena jak wyglada to u was mając taryfę sprzedawcy ? Bo u mnie to wyglada tak jak na zrzucie ekranu. Jak z nimi rozmawiać
Szukam_Mirabelki - Niestety nie udało się nic załatwić przez telefon. Dzwoniłem kilka...

źródło: comment_16461499789kNkBcD38pUFtVQGllSWnG.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szukam_Mirabelki: Panie ja mam serwisanta bo ktoś mi to włączył w 2019 roku jak zmieniałem taryfę i dopiero na prosumencie mogę zmienić we wrześniu

Podobno efaktura włącza opłaty handlowe jeden mirek mi tak powiedział