Wpis z mikrobloga

#poznan ktoś poleci punkt przeglądu pojazdów?

Taki co się nie będzie p-----------l.

20 lat nie działały mi światła przednie przeciwmgielne w wozie. I nikt się o to nie rzucał. Dopiero jak go sprowadziłem do Poznania to facet się o to rok temu p-------l.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarny_Klakier: też potwierdzam polibudę, dostaliśmy przegląd ze złymi światłami z przodu i złym kolorem przeciwmgielnego/cofania. Nie żeby coś ale nie wiedzieliśmy wtedy że coś jest nie tak XD
  • Odpowiedz
@Szydera666: no to niech mają, stacje są od tego, żeby porządnie sprawdzić samochód. Jakby nam koleś zrobił porządny przegląd, to byśmy wcześniej wiedzieli, że coś jest nie tak i wiele rzeczy potoczyłoby się inaczej. I właśnie dlatego byłam tam tylko raz i już więcej nie pojadę, bo raz nie zauważył złego koloru świateł, a następnym razem mi nie powie, że mi się gaz w kabinie gromadzi
  • Odpowiedz
@Szydera666: dla mnie porażającą logikę stosują ludzie, którzy świadomie jeżdżą gratami na takie OSKP xD Ale jeśli OP jest pewien, że to tylko przeciwmgielne światła z przodu, które nawet nie są obowiązkowe, to niech korzysta
  • Odpowiedz
  • 1
@Limonene dziękować, byłem tam. Kurde ale to wał jest xD

Nie sądziłem że to możliwe. Hurtem i taśmowo. Cały przegląd może 5 minut trwał.

Przydałoby się coś pośredniego gdzie facet przynajmniej w zawieszenie popatrzy. Chociaż takie rzeczy i tak robię na okresowej wymianie płynów.
  • Odpowiedz