Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirku, niebieskie i różowe : gość,kolega,który mnie uczył w firmie krzak,dusza nie człowiek..Nie wstydzę się powiedzieć,bez pomocy umrze.
Jeśli ktoś, chociaż ta złotówkę mógłby...wszyscy wdzięczni będziemy.
Trafić może na każdego z nas przecież.

Witam wszystkich ludzi o dobrym sercu .

Zwracam się o pomoc ,która może przedłużyć mi życie .

Od 2007 roku jestem chory na POCHP przewlekła obturacyjna choroba płuc . Choroba stale postępuje i kiedyś była nie zauważalna ale z czasem coraz bardziej się nasila ,najpierw męczył mnie bieg potem szybki marsz itd . Na chwile obecną płuca są tak zniszczone iż męczy i dusi mnie nawet mycie zębów .Każdy najmniejszy wysiłek kończy się atakiem duszności . Choroba zabrała mi po kolei wszystko i teraz całe dnie i noce siedze przy stole podłączony do tlenu. Jestem pod kontrolom wCPIT poznań i wstępnie kwalifikowany do przeszczepu obu płuc.

Jeśli pojawi się okazja przeprowadzenia zabiegu za granicą to chciałbym mieć szanse skorzystania z niej i pożyć jeszcze kilka lat ,dożyć wesela syna .

Ale barierą są finanse .. Jedynym moim źródłem dochodu jest najniższa renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy ,która starcza na szereg leków i wypożyczenie koncentratora tlenu . Kiedyś jak pracowałem to ja wspierałem różne zbiórki i teraz bardzo się wstydzę prosić o wsparcie ale innego wyjścia nie mam. Z góry dziękuję za każdą złotówkę oraz modlitwę by mi się udało.

https://zrzutka.pl/rrwps8
#zrzutka.pl #pochp #zrzutka #pomocy
  • Odpowiedz