Wpis z mikrobloga

Szczerze to ten konflikt dla mnie nie różni się bardzo od tych z II WŚ.
Spodziewałem się dronów latających między ludźmi autonomicznych pojazdów, pocisków szukających inteligentnie celu
A mamy strzelanie na pałę przez ruskich w bloki rakietami za grube miliony warte więcej niż te bloki a najnowszej generacji czołgi i helikoptery powstrzymują nawet ręczne wyrzutnie z polskiej fabryki(zajebiste swoją drogą).
Wojna jednak nie zmienia się tak szybko.
#wojna #rosja #ukraina #przemyslenia
  • 15
@masz_fajne_donice: Ale oczywiście, że się zmienia. Chociażby przez internet i relacjonowanie wojny na żywo, co zwiększyło morale Ukraińcom i nie pozwoliło zachodowi pozostać biernym. Te wyrzutnie ręczne to też niewiele mają wspólnego z panzerfaustem, a właśnie są inteligentnie naprowadzane na cel (Fire and forget). No i tureckie drony niszczą przecież wojska rosyjskie. Nie wspominając już o cyberatakach na obie strony.
Spodziewałem się dronów latających między ludźmi autonomicznych pojazdów, pocisków szukających inteligentnie celu


@masz_fajne_donice: Drony latają, pojazdow, o jakich myślisz nie ma i nie będzie z powodów oczywistych (tylko na manewrach), pociski szukające celu są.

Masz jeszcze jakieś sensacje? :-)