Wpis z mikrobloga

Z serii cisi bohaterowie - Sławomir Nowak.
To za jego sprawą Ukraina nie ma porządnej sieci dróg, przez co rosyjskie czołgi grzęzną w błocie stanowiąc łatwy cel dla ukraińskich żołnierzy. W doktrynie wojennej działanie Sławomira - przewidującego rozwój konfliktu na kilka lat wprzód, z nomen omen zegarmistrzowską precyzją - nosi nazwę "gambit sopocki".
Szanujesz - plusujesz.
#ukraina #wojna #heheszki #rosja
Pobierz bristolskaskalauformowania_stolca - Z serii cisi bohaterowie - Sławomir Nowak.
To za...
źródło: comment_1646054129yrgE5kmFRz5P5hXmsiKwuV.jpg
  • 33
@kinasato: oj tak, to prawda. Pierwszy raz byłem jakoś w 2011 roku - masakra, potem przyjechałem w 2019 drugi raz - lepiej a jak byłem w tym roku to już całkowicie normalne drogi, nawet do czarnobylskiej strefy wykluczenia dało się dojechać ba - nawet w samej strefie chyba remontowali drogi :D
@RussianBoi2: Nie przesadzamy ze normalne. W miastach jest tragedia. Miedzymiastowe niektóre są Ok. Ale No znaki drogowe z odblaskowa obwódka gdzie nie widać w nocy co jest treścią znaku, albo pasy do wyprzedzania niespodziewanie kończące się na wzniesieniach to jakis żart.
@arcn: dlatego nie jeżdżę tam już autem, po prostu pamiętam wyprawę na Bukovel gdzie droga nagle rozdwajała się na dwie pośrodku niczego (bez świateł) - i ludzie w tym ja, którzy tamtędy niejeździli wjeżdżali pod prąd :D już nie mówiąc o pułapce pod lwowem, gdzie nagle lewy pas na dwupasmowej drodze robi się znikąd pasem do skrętu w lewo.