Wpis z mikrobloga

To jest nadgra, którą bede przechodzil po kilka razy i wracał przez lata. Weekend zleciał mi nawet nie wiem kiedy. Dawno sie nie zatraciłem tak w gierce. Odliczam tylko czas do konca pracy i wracam dalej. Dziękuje Pan From Software i Pan Miyazaki. Zmieniłbym to i owo, ale jako gamingowe doswiadczenie spokojnie postawie 10.
#eldenring #gry #xbox #ps5 #darksouls
Tylko_Seweryn - To jest nadgra, którą bede przechodzil po kilka razy i wracał przez l...

źródło: comment_1646038851X40oe2xWMaCUTduiQ3UyDv.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Od czterech dni wstaje o 3-4 w nocy i gram. Potem robota i dalej jazda. Grałem w DS 3 prawie 5 lat, mam nadzieje pograć tyle w ER.
Praise the ring
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor: ja tez cos kolo tego. W sobote zadzwonili po mnie znajomi zebym wpadl na małą biesiade. Oderwałem sie i pojechalem. Myslami jednak bylem caly czas w gierce i czekalem az wroce do domu sprawdzic czy da sie pokonac Godricka będąc lekko #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Elden Ring zmienił moje oczekiwania do otwartych światów, bije na głowę to co do tej pory było.
Zweryfikował jednak moje soulsowe umiejętności - w DS1 szło mi całkiem fajnie, tutaj się męczę z każdym bossem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@desixx: bo bossowie mają tempo walki jak tancerki z DS 3. Myslisz ze beda walczyli stałym tempem, a tutaj przytrzyma atak, ty robisz unik, bo pewnie uderzy , a on uderza dopiero po twoim uniku. Albo myslisz ze skonczyk swoje combo, a on wyprowadza jeszcze jeden szybki atak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: tak, a w DS3 jeszcze nie zdążyłem pograć, tylko pierwszego bossa zrobiłem.Czuję za to niesamowitą satysfakcję z powolnych postępów w zbijaniu coraz więszej liczby hp bossów :D Ta gra to mój fenomen, GOAT.
  • Odpowiedz