Wpis z mikrobloga

@Piskariota: ogólnie szanuje Cie jako rozmówcę z góry, pomimo że twoje poglądy wydają się dla mnie dziwne, mamy mega propagandę w tv publicznej, piorą mózgi ludziom starszym i nie tylko, przepychają chore ustawy i podatki, niszczą ludzi, którzy chcą tu uczciwie żyć. To nie ja ich wybrałem- wg. mnie niestety wszędzie tak jest że większość społeczeństwa to idioci, i to te masy wybrały ten #!$%@? rząd, dla mnie jedno i drugie
@biniu21: Nie są dla Ciebie "dziwne" tylko inne od twoich. Platforma prosiła o poszanowanie innych poglądów. Z tvp masz rację tylko pamiętaj że prezesa "jedynki" wybiera rząd i kiedy platforma wygrała to oni sobie podporządkowali tvp. Leciała krytyka opozycji (pis) i niepokazywanie w tv opozycji a mimo wszystko pisiory po tym wygrały. Jeśli chodzi o emerytów i starszych ludzi to nie zapomnij o wrzucaniu emerytom od "Moherowych beretów" i że "mają
mamy mega propagandę w tv publicznej, piorą mózgi ludziom starszym i nie tylko, przepychają chore ustawy i podatki, niszczą ludzi, którzy chcą tu uczciwie żyć.


@biniu21: ludzie od lat 90tych wybierają zasadą mniejszego zła... bo taki mają w naszej polityce wybór. Oceniasz rzeczywistość z perspektywy młodej osoby, ale pamiętaj, że wystarczy mieć jedynie ok 40 lat by mieć za sobą rządy (z perspektywy bycia dorosłym w tym czasie) AWS, SLD, PO