Wpis z mikrobloga

Na ten moment śmieszne jest mówienie o atomówkach. Oni chcą zająć Kijów, chcą tam wstawić własny rząd. To tłumaczy dlaczego "porządnie" nie zbombardowali Kijowa (w stylu wojen USA). Oni wierzą, że zajmą te tereny, dlatego nie chcą dużych strat. Na ten moment nie ma żadnych powodów do obaw, do tego dochodzi to o czym mówi każdy - to nie byłaby tylko decyzja Putina.
#ukraina #rosja #wojna
  • 8
@patrykw96: wytłumacz mlotowi - kto jest potrzebny do pozwolenia na decyzje o wypuszczeniu bomb atomowych? Czy jest tam ktoś z innych krajów czy same ruski

W sensie bije do tego ze Putin jest królem Rosji i wydaje mi się ze co on chce to może to zrobić. Stad sam mam rozkminke.
Bo nie mają odpowiedniej amunicji.


@rebel101: Mają artylerię o takim zasięgu, którą mogą już dosięgnąć Kijów, natomiast może rzeczywiście chcą uniknąć dewastacji o takim stopniu jak w Groznym.
@lezeikwicze: Ogółem dobry temat, robione na zachodnich maszynach i używające importowanej elektroniki...do której nie mają dostępu od 2014-2015 roku. Czytaj technologia tak zaawansowana że nie potrafią ich wyprodukować od podstaw i ciągną na starych zapasach.