Wpis z mikrobloga

Mam dobrego ruskiego kolege ze starych czasow. Siedzi sobie w Moskwie i jest teraz moim zrodlem informacji. Na poczatku wszyscy w szoku, ze tak sie to potoczylo, a potem wqrw na Ukraine, ze bylo nie prowokowac, ale i tak dostana po doopie. Jak mu puscilem pare linkow, ze moze jednak i tak mocno nie dostaja, ze to raczej troche jego rodakow przytulilo kulke, uzyl argumentu, ktory mnie zabil. Uwaga, autentyk:
“No bo Ukraincy maja teraz #!$%@? niezarejestrowanej broni a to jest nielegalne!!! Jak biedni ruscy maja sie uczciwie bic, jak nie wiedza, z jakim uzbrojeniem beda mieli do czynienia.”Komentarz moj: szok i niedowierzanie, ze mozna miec az tak poprzestawiane klepki
#ukraina #wojna #rosja
  • 31
  • Odpowiedz
@richard73p: Też niestety zauważyłem, że rosyjscy cywile wcale, ale to wcale nie poczuwają się do żadnej winy/odpowiedzialności za swój kraj. Jest wręcz na odwrót, dużo z nich przyjmuje roszczeniową postawę, że jakim prawem nakładać na nich embargo.
Je... ruska swołocz. Jak jak ich k.. nienawidzę.
  • Odpowiedz
ze sie na mnie obrazi albo co. Ale przynajmniej staram sie byc srednio kulturalny


@richard73p: na koniec znajomosci napisz mu, kacapie, ołnuco #!$%@? nie zesraj sie. pozdrawiam zacofańcu a w ramach dobroci serca wyslij mu zdjecie kibla w domu zeby wiedzial ze europa nadciaga i mu kiedys zainstaluje.
  • Odpowiedz
@richard73p: Ja właśnie mówię o tych "ogarniętych". Programistach, inżynierach i ogólnie ludziach "oświeconych" mających dostęp do internetu i korzystających z wynalazków zachodniej cywilizacji, z którymi sam spotykam się na co dzień na jakichś branżowych forach. Wielu z nich jest nie tyle za putinem, co stara się za wszelką cenę usprawieliwić wojnę i obwinić za nią ukrów. Do tego mega roszczeniowa postawa w stosunku do dobrodziejstw cywilizacji zachodu.
Babuszki i dziaduszki ze
  • Odpowiedz
@zgreddo: Problem w tym, ze moj kibel w porownaniu do jego kibla to jakas obsrana slawojka. On tam troche szycha jest. Wiec tym ciekawsze dla mnie sa jego informacje i wrazenia
  • Odpowiedz