Wpis z mikrobloga

Niemcy chcą przeznaczyć 100mld euro na budowe wojska, chcą również wybudować terminal gazowy i uniezależnić się od rosji, wspólnie z EU chcą rozwiązać program energetyczności. #wojna #ukraina #niemcy #eu
  • 14
  • Odpowiedz
@Karcia_Krakow: my nie mamy budżetu, socjal za bardzo ciągnie. Trzeba mocno kalkulować nowy budzet a przede wszystkim reforma wojska polskiego, zaczynając od strategi obrony kraju. po nabor do wojska, a na koncu dopiero zakup sprzetu, który po zgraniu wielu czynnikow bedzie potrzebny.
  • Odpowiedz
@reett: O nie, nie, nie, ja się nie godzę na to, bo historia mnie nauczyła, że Niemcy, jak i Rosjanie powinni być traktowani na równi. I na równi rozbrojeni. Niemcy już mieli swoją szansę się wykazać i pokazali, jaki pożytek z nich w Europie - wtedy, gdy dwukrotnie wywołali Wojny Światowe i teraz, gdy przez trzydzieści lat pracy całego pokolenia dozbrajało dyktatora, który doprowadził Europę na próg III Wojny Światowej.
  • Odpowiedz
@reett na pewno podniosą podatki. Pytanie co z 500+. Ja i pewnie inni również chce czuć się bezpiecznie i chce usłyszeć od rządu, że podejmują drastyczne kroki aby w przyszłości nikt nie zaatakował Polskę.
  • Odpowiedz