Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu mój stary teraz xD
Mój ojciec od zawsze bardzo mocno interesuje się wojskowością i historią konfliktów zbrojnych.
W latach 90 i 00 było to traktowane jako abstrakcyjne hobby ala fanki XIX wiecznych sukni balowych.
Teraz koleżanki Mamy dzwonią do niej i pytają o opinie „A twój mąż co o tym sądzi”, „jak on to widzi?”
Do mojej siostry też piszą koleżanki z tymi samymi pytanimi xD
#wojna #ukraina #heheszki #memy
Cierniostwor - Na zdjęciu mój stary teraz xD
Mój ojciec od zawsze bardzo mocno intere...

źródło: comment_16459560212G2ZATrvhtDSyhMxu6BUpc.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@t3m4: mężczyźni i tak przyjdą we frakach, więc to dla ciebie żadna zabawa. Ja wybieram szarą sukienkę, to najbezpieczniejsza opcja. Wszystkie kolory coś znaczą, ten jeden jest bezpieczny:)
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: takie, które nadawałaby się na bal z okazji kongresu wiedeńskiego? Nie. Codzienny strój z tego okresu może by się znalazł:) (naciągnięciem prawdy historycznej musiałoby być ogromne). Mam też kilka takich, które są idealnym odwzorowaniem strojów z dwudziestolecia.
  • Odpowiedz
@KatieWee: op napisał najbardziej abstrakcyjne hobby jaki byl w stanie wymyślić, a tu trafia sie ktoś, kto faktycznie się tym interesuje. Aż nie wierzę, że to jest możliwe :D ale zdjęcia i treści nie pozwalają mi wątpić. Szacun :D

Do niedawna myślałem, ze mongolski balet to podobny nierealny wymysł na potrzeby Boczka, dopóki nie trafiłem na sympatyków tej rozrywki :D
  • Odpowiedz