Wpis z mikrobloga

W czerwcu zeszłego roku zmontowałem taki filmik bo znalazłem gdzieś na Discordzie Webm i chciałem go odtworzyć w pełnej rozdzielczości bo bardzo mi się podobała muzyczka i montaż. Teraz dostaję powiadomienia o nowych komentarzach i w statystykach jest zwiększona aktywność od ostatnich dni i teraz się czuję zajebiście głupio, bo nie miałem na celu pokazania Ukraińców jako Nazistów czy coś, a teraz zapewne ten filmik może być do tego wykorzystany. Przecież ten chłop z filmiku to po prostu entuzjasta historii i mechaniki. I teraz tak głupio mi ukrywać ten filmik bo to nie w mojej naturze żeby chować jakieś głupie rzeczy których żałuję, ale z drugiej strony nie wypada żeby takie coś wisiało bo ktoś może to źle odebrać. :/
#ukraina #rosja #wojna
supra107 - W czerwcu zeszłego roku zmontowałem taki filmik bo znalazłem gdzieś na Dis...
  • 8
  • Odpowiedz
Podejmij decyzje, jak się złe z tym czujesz to lepiej usuń. Chyba lepsze to niż złe się czuje ale z drugiej strony to nie leży w mojej naturze…
  • Odpowiedz
@Kenny_McCormick_: Trochę to rozwinąłem, przekopiowałem do przypiętego posta i zmieniłem tytuł.
@Zerero: @subone: Wolę się trzymać swoich zasad i pozostawić film jako publiczny. Dla mnie takie ukrywanie czy usuwanie swoich błędów to po prostu tchórzliwe oszukiwanie samego siebie.
  • Odpowiedz