Wpis z mikrobloga

to ciekawe bo jeszcze za taki wpis tydzień temu miałbyś z 1500 minusów i 300 komentarzy o tym jak to nie warto ginąć za polityków i elity oraz o tym jak to dzielny Mirek wyjdzie z okopu się z Rosjanami bratać. Z wykopków to są takie chorągiewki że mojego psa trudniej by było zmanipulować.


@Masson: Bo nie da się tak naprawdę określić, co zrobisz w takiej sytuacji, jeśli w niej
  • Odpowiedz
@repiv wyobraź sobie że wychodzi dyktator Kaczafi i mówi do narodu żeby chwytali za broń i na front, a on sam urządza sobie drugi Żoliborz w Budapeszcie. Posłuchałbyś go ?

Ja bym go wyśmiał i #!$%@?ł.

Ale gdybym miał takiego Zełenskiego za przywódcę, to bym został
  • Odpowiedz
@repiv: Chcesz latać po polu bitwy ryzykując bycie rozmemłanym na miazgę w imię postawionych wyżej od siebie, którzy w przeciwieństwie do ciebie faktycznei mają dużo do stracenia - spoko, ale #!$%@? się ode mnie, ja i tak zawsze chciałem wyjechać z tego nie liczącego się z młodymi ludźmi chlewu
  • Odpowiedz
Jak widać na przykładzie Ukrainy, jeśli nie przekroczysz granicy kraju w ciągu 12h to już nie będziesz miał wyboru. Inna sprawa, że wiele osób może zmienić zdanie co do walki w momencie, w którym zniszczą ich dom, zabiją/zranią kogoś bliskiego itd.
  • Odpowiedz
Z wykopków to są takie chorągiewki że mojego psa trudniej by było zmanipulować.


@Masson: Tak bardzo to. Całym sercem jestem z Ukrainą, ale żeżuncja mnie łapie, jak czytam słowa w stylu "nasi Ukraińcy" albo "chwała Ukrainie!" na portalu, na którym co chwilę w gorących wrzucane są saszki, uakari (ukraińska wersja nosacza) czy posty typu "w żopu 100".

Tak, wiem, zaraz oberwę niezawodnymi argumentami, że wykop składa się z dziesiątek tysięcy
  • Odpowiedz
@repiv dwie rzeczy. Nie po to pół mojego życia to wyrzeczenia i #!$%@? w robo, aby być specjalistą jakich w Polsce jest kilkunastu i nie po to zakładałem rodzinę, plodzilem dzieci, żeby ich zostawić z niczym, dostać karabin i zginąć w pierwszych dniach. Gdybym zarabiał 3,5k na rasie i był samotny to walczyłbym za idee. Teraz idee mam inne, własne. Dziękuję bardzo. #!$%@? z gowniakami na Teneryfę jak tylko się zacznie
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: @mrKuaku: wy naprawdę myślicie, że teraz Ukraińcy walczą za Zełenskiego i jego partię?

@KrotkiSzpic: uciekaj tchórzu, oczywiście jeżeli zdążysz przed zakazem opuszczania kraju

coś strasznie mi tutaj śmierdzi długo niezmienianymi onucami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@repiv oczywiście że nie walczą za niego. Oni walczą z nim, ramie w ramię.

Odpowiedni przywódca może zmobilizować i podnieś morale narodu.
  • Odpowiedz
Coś tam śmieszkowaliśmy z martyrologii przez ostatnie lata, ale jak widać nic się nie zmieniło. Odpalą niektórym Rotę z głośników to do ostatniego żywego będę szablą machać.

  • Odpowiedz
@KotBojowy: Nie chodzi o opinie poszczególnych użytkowników, ale o ich poparcie wśród reszty wykopków. Miesiąc temu w gorących widniały posty w stylu tych wymienionych przeze mnie, które miały po kilka tysięcy plusów. Czy to byli ci sami użytkownicy, którzy teraz piszą o ukraińskich braciach? Nie wiem, choć się domyślam
  • Odpowiedz
@repiv: Potem jak rzeczywiście będzie trzeba decydować to internetowy napinacz jeszcze #!$%@? a ten mówiący o ucieczce zostanie z bronią w ręku.

Nikt z nas nie wie jak się zachowa w takiej sytuacji. To są zbyt silne emocje.
  • Odpowiedz