Wpis z mikrobloga

W tym wpisie chciałbym podziękować każdemu użytkownikowi portalu wykop.pl zaangażowanemu w pomoc dla Ukrainy. Nie ważne w jakiej formie, czy wsparciem pieniężnym, logistycznym, materialnym czy internetowymi działaniami jak ddos, walka z ruskimi onucami i trollami czy zwyczajnie dobrym słowem w komentarzach. Jesteście wielcy jako ludzie i internauci. Dziękuje.
#ukraina #wykop #rozowepaski #niebieskiepaski #wojna #rosja
  • 21
  • Odpowiedz
  • 11
Najgorsza jest niemoc... Wpłaciłem tylko na ile pozwala mi budżet, udostępniam informację o pomocy dla tych biednych ludzi. Tylko na tyle pozwala mi obecna sytuacja bo niestety na kawalerce nie mam gdzie ulokować ludzi. Podziwiam każdego kto przygarnął osoby poszkodowane wojną z Rosją pod swój dach.
  • Odpowiedz
@Saturin: I to jest to co się nazywa pomoc. Robisz wszystko co możesz. Zawsze mogłeś siedzieć i nic nie robić nawet nie kliknąć we wiadomości. Szacunek dla Ciebie Mirku i Tobie podobnym.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: No elo, właśnie wróciłem. 13 godzin w trasie i oczekiwaniu. Przywiozłem 2+ dziecko. Co tam zobaczyłem… nie spodziewałem się. Więcej pomagających, jak potrzebujących. Szacun dla służb (Sg, PSP, Policja) Brawo Wy, brawo My, brawo wszyscy.
  • Odpowiedz