Wpis z mikrobloga

Na ten moment jedno jest pewnie. Kupowanie sprzętu, bazy i dążenie do jak najbliższej współpracy z Amerykanami było bardzo dobrą decyzją PiS'u. Teraz już wiemy jak może się skończyć poleganie na UE (Niemcach).
#ukraina #wojna
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@America: Zero jedynkowe myślenie, bardzo błędne. Nie bronię Niemców w tym momencie, ale co innego duży kraj UE (zresztą jakikolwiek) i najbliższy partner handlowy Niemiec a co innego - z całym szacunkiem dla nich - Ukraina.
  • Odpowiedz
@America: No nie wiem do tej pory zawineli się z kurdystanu i afganistanu. Także amerykanie nie mają bogatej historii bronienia ludzi którym obiecywali pomoc. Ale z nami na pewno będzie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@America: Wiemy tez jak może się skończyć bliskie poleganie na USA, czego przykładem byli Kurdowie.

Nie zapominajmy tak łatwo o tym, ze USA złotym sojusznikiem nie jest
  • Odpowiedz
@gaarahokage: Coś mu się przestawiło w pewnym momencie, ja go pamiętam jako spokojnego, wyważonego, merytorycznego człowieka. W pewnej chwili stał się toksyczny i niemiły nawet dla sympatyków. Whatever, nie mój kulig nie moje psy.
  • Odpowiedz
@America Jakby PiS miał cokolwiek do gadania w tych kwestiach xD

Oni akurat zrujnowali wszelkie relacje i podważyli nasza obecność w strukturach NATO i EU które ciągle jakość trzymają ten kaczystowski kraj.

Przypominam m.in. o najeździe Macierewicza z Misiewiczem na biura NATO. O PiSowych fochach i krytyce ambasadorowej itp itd.
  • Odpowiedz
  • 6
@America: jak się objawiała to współpraca PiSu z USA? Atakowaniem politycznie ich biznesu, czy czekaniem przez Dudusia pod winda na bidena?

PiS do tej pory nie wsppracowal z USA, tylko lizał jajka trumpowi po czym przeliczył się z wynikiem wyborów?
  • Odpowiedz
@America: pis rządzi na Ukrainie? To tam trwa wojna, oni są dozbrajani przez Stany, wiem że to pośrednio też pomaga nam i to bardzo mocno. Pisowi jedynie zabrakło zmiany partii politycznej w Stanach żeby się odwrócili i wywalili im lexTVN, o tym już zapomnieliśmy?

Skończy sie wojna i po miesiącu wrócimy do tych samych stosunków, gdzie teraz podziewa się Kaczuś? Nie ma nic do powiedzenia czy jak :P
  • Odpowiedz