Wpis z mikrobloga

albo Chiny albo Indie. Bo Chiny z Indiami nie zyja dobrze


@RozbrykanyKartofelek: A czy to oznacza ze jedni czy drudzy nie moga zyc dobrze z ruskimi? Interesy panie.

Nie wiem kto tam z kim jak zyje. ALe wiem ze rosja nawet po totalnej izolacji zachodu sama nie zostanie. I tego trzeba miec swiadomosc. Nie ze to ma wplynac na izolacje, nie o to chodzi bo to jedyne co moze zadzialac
  • Odpowiedz
@esko: mam dwóch takich w pracy, jeden już zorganizowal rodzine w PL, drugi ma rodzine w promieniu 30km od Kijova-mowi, że nie ma co panikować¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Widzą że Putin to wariat bez planu, Francja już im odpowiedziała że też mają broń atomową bo Putin straszy już wszystkich
  • Odpowiedz
@esko: ja wyczuwam zajebiscie gruby deal - Niemcy rano sa przeciwko blokadzie SWIFT, a Chińczycy rano mówią, że Rosja może robić co chce > Niemcy wieczorem są za blokadą SWIFT, a chińskie banki blokują transakcje
na mój gust telefon Pekin - Waszyngton jest gorący...
  • Odpowiedz
Co się #!$%@?ło w ostatnich 2 godzinach, że narracja zachodu tak się zaostrzyła?


@esko: może zsabotowali ruskim jakąś infrastrukture strategiczną haxami
  • Odpowiedz
Co się #!$%@?ło w ostatnich 2 godzinach, że narracja zachodu tak się zaostrzyła? Jeszcze Niemcy i Włosi podobno (?) jednak są za banem swifta + dostawy broni, itp.


@esko: ktoś jeszcze raz usiadł przy kalkulatorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co się #!$%@?ło w ostatnich 2 godzinach


Reakcja opinii publiczej na zbrodnie wojenne Rosji połączona z #!$%@? na pandemię, teraz złość ludzi na Zachodzie przeszła na Rosję. W końcu jest wróg którego można bez przeszkód nienawidzić. Politycy nie mogą tego ignorować i będzie coraz ostrzej.
@esko:
  • Odpowiedz