Wpis z mikrobloga

Brawo Janusze. W moim mieście na trzy stacje benzynowe dwie są już puste xD

Najpierw zebrali się Ukraińcy którzy chcieli wrócić na Ukrainę więc tankowanie na full bo daleko do domu.
Potem zobaczyły kolejki polskie nosacze, wojna motzno - trzeba tankować na full. Jeszcze trzeba było papier toaletowy wykupić z Orlenu
Potem się rzucili ci którzy zobaczyli, że ceny paliw rosną, bo Janusze na stacjach chcieli wyrobić większą marżę. #!$%@?, że po rozładowaniu ruchu by ceny wróciły do normy. Popyt/Podaż to tajemna wiedza dla naszych robaków... tfu, rodaków
A na końcu są ci co zalewają paliwo na full żeby mieć na zapas bo wiadomo że poprzednie dwie grupy debilnie wykupią resztę zapasów nawet jak nie potrzebują.

To samo z bankami, pod PKO kolejka jakby wypłata 500+ od dzisiaj była tylko do ręki.

Czasem mam wrażenie, że największym zagrożeniem dla Polski są Polacy.
#wojna #ukraina #polska #orlen
  • 7
@Psychol7: właśnie rząd mówił by tak nie robić, ale zaufanie do ministerstwa aktywów państwowych kierowanego przez Sasina jest chyba dość małe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ke33r: ja mam to w dupie, bo zalane mam na full od poniedziałku, ale pomyśl o tym co obywatele kraju nad Wisłą będą #!$%@?ć jak się zacznie prawdziwe zagrożenie. Obyśmy nie musieli się przekonywać.
wojna motzno - trzeba tankować na full


@Qrix: a jak inaczej się tankuje? Pistolet do wlewu, naciskasz dźwignię, blokujesz, potem pędzlujesz szyby przy okazji, jak pistolet odbije, to koniec tankowania, można płacić.