Wpis z mikrobloga

@jebola: Oczywiście, że dno. Zarówno z moralnego, jak i zdroworozsądkowego, punktu widzenia.

Tam powinno być co najwyżej: "Putinowców nie przyjmujemy".

Nie można karać Rosjan w Posce za samą narodowość. Trzeba też jasno dać do zrozumienia, że niechętni jesteśmy Putinowi, a nie Rosji jako takiej. Takimi akcjami tylko przekonujecie wahających się Rosjan, by przeszli na stronę Putina.
  • Odpowiedz
Do @inoobish: @slusarz @Cichydon @marcin-kolecki @obserwator_swiata i innych zjebów:
Wy naprawdę jesteście #!$%@?. Służba zdrowia to nie kawiarnia czy inna restauracja, nawet jeśli przychodnia jest prywatna. Jest coś takiego jak przysięga Hipokratesa i zobowiązuje ona do pomocy ludziom niezależnie od narodowości, wyznania, poglądów politycznych, nawet wrogowi. Rozumiem zdenerwowanie aktualną sytuacją na Ukrainie i wiadomo że Putin to #!$%@?, ale co zrobili wam ci Rosjanie mieszkający w Polsce? Gdzie pewnie większość przyjechała
  • Odpowiedz
xD to mija się z ogólnoświatowym prawem do pomocy medycznej. czerwone krzyże na tym polegają aby pomagać KAŻDEMU. to nie walczą żołnierze, tylko politycy
  • Odpowiedz
"Przychodnia AKAMED Anna Sabok-Rzepka, Krzysztof Rzepka Spółka jawna"

Ty patrz, prywatna firma decyduje kto ma być ich klientem, a kto nie. A to gnoje, prawda onuce?
  • Odpowiedz
@ATAT-2 Czemu więc karzesz Rosjan mieszkających w Polsce za to co robi dyktator Putin którego nawet okazji wybrać nie mieli na przywódce?

Idąc tym tokiem to czemu UE straszy Polaków zabraniem funduszy? Jak nikt nie będzie się stawiał to nic u nich się nie zmieni.
  • Odpowiedz
Idąc tym tokiem to czemu UE straszy Polaków zabraniem funduszy?


@Victoremque: Nie bardzo trafne porównanie bo nie mówimy tutaj o ciosie w mieszkańców kraju (co ma sens sam w sobie) a uciśnienie ludzi na emigracji tylko dlatego, że się w Rosji urodzili.

Jak chcesz już dawać taki hipotetyczny przykład to bardziej by pasowało nieobsługiwanie Polaków w placówkach publicznych na terenie Unii właśnie przez problemy z praworządnością. Wciąż sensowne?
  • Odpowiedz
Ty patrz, prywatna firma decyduje kto ma być ich klientem, a kto nie. A to gnoje, prawda onuce?


@odysjestem: A popatrz, kiedyś niektórzy czarnych czy żydów nie chcieli obsługiwać i inni mieli z tym problemy. To jak to jest?
Nie tak działa świat misiu kolorowy
  • Odpowiedz
@ATAT-2 Jak chcesz już dawać taki hipotetyczny przykład to bardziej by pasowało nieobsługiwanie Polaków w placówkach publicznych na terenie Unii właśnie przez problemy z praworządnością. Wciąż sensowne?

Dla mnie to dobry przykład. Czemu mam mieć zabrane fundusze skoro nie głosowałem na PiS? Przecież to dyskryminacja.
  • Odpowiedz
Dla mnie to dobry przykład. Czemu mam mieć zabrane fundusze skoro nie głosowałem na PiS? Przecież to dyskryminacja.


@Victoremque: Może dla Ciebie jest. Ale dla innych nie.

Bo wciąż dajesz za przykład sankcję uderzające w Państwo i jego MIESZKAŃCÓW. Czaisz różnice pomiędzy tym co piszesz a co znajduje się na zdjęciu w pierwszym poście?
  • Odpowiedz
@odysjestem: przychodnie i szpitale nie mogą sobie do końca robić tego co im się podoba. Wiele zabiegów wykonują w ramach nfz, ciągną publiczne pieniądze, cały personel został tam wyszkolony za publiczną kasę bo nie ma czegoś takiego jak niestacjonarna medycyna. Poza tym lekarz jest zawodem zaufania publicznego. Co więcej obejmuje go przysięga i etyka lekarska. Nie wolno mu działać na szkodę pacjenta.

Lekarz nie może komuś zdrowemu uciąć rąk i nóg
  • Odpowiedz