Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#ender3 S1 pro 2450zl kurde mają tempo z tymi drukarkami ciągle lecą jakieś nowe modele. Teraz spoko kształtów nabierają zaczynają ładnie wyglądać ale czy te podzespoły są warte tyle pieniędzy? To jest zasadnicze pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RRybak: akurat drukowaniem już się bawię od paru lat więc nie taki start przygody. Po prostu zauważyłem że w przypadku creality, nie wiem jak u innych firm ale mają niezle tempo rozwoju swoich produktów. Szacun dla creality!
  • Odpowiedz
#ender3 S1 pro


@rosso_corsa: za chwilę Ender3 S1 v2, Ender3 S1 proX, Ender3 S2 itd.
Gdzie równoelegle produkują jeszcze Ender5, ender5x, ender5pro, ender6, endersrender, oraz całą linię drukarek CR5,6,10, z literkami X, pro, SE, itd. Gorzej niż telefony od xiaomi, jeszcze tylko brakuje by były inaczej oznaczane na rynek EU/international/CN ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pesymistyk: to trzeba by było przetestować bo te podzespoły są nowymi rozwiązaniami, zobacz że jest nowy hotend, ekstruder, czujnik poziomowania, chyba nawet dysze są jakieś inne. Na moje oko to jest dużo zmian
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: Nie oceniam czy to dobrze w samochodach - że masz fafnaście wersji reflektorów i zderzaków i listw, ale sam model bazowy jest przeważnie "bazowy" i nic sie w nim nie zmienia. Ew masz listę rzeczy konfigurowalnych - ale nadal jest to to samo Audi A4, tylko wybierasz który silnik, która skrzynia, jaki pakiet ozdobny, i czy kombi czy nie.

W drukarkach też mogłoby tak być :
K: Poproszę ender3
S: Tak, tu mamy, proszę o wybór:
0) rozmiar (np 220-235 /250
  • Odpowiedz