Wpis z mikrobloga

@kuebe: A Wy już live oglądacie? Coś tam juz puszczają oprócz wejścia uczestników i pierwszego noclegu? Za zwyczaj wałkowali 20 minutowe nagrywki w kółko jedno i to samo przez 2 tyg z rzędu
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Jeremi się pytał Grześka co mu się podoba w Elizie i co ogólnie o niej wie i czym ona się zajmuje a jak Grzesiek powiedział, że studiuje finanse i rachunkowość to Jeremi stwierdził, że pewnie lubi pieniądze hehe. I jeszcze ogólnie mówili, że muszą uważać co mówią i że sobie dopiero szczerze pogadają po programie i że pewnie cały czas wtedy będą wisieć na telefonie. Jeszcze Grzesiek stwierdził,że może przyjedzie
  • Odpowiedz
@ladymysterio: Hahaha
Masz racje, ja osobiście też wolałabym żeby Grześ został.
Nie wiem, czy my mamy zbyt wybujałą wyobraźnię, ale coś jednak jest na rzeczy w ich zachowaniu, że mało komu to umknęło i każdy czeka na rozwój ich relacji XD
  • Odpowiedz
@bubba222: a dlaczego nie??? Wszyscy tu czekamy na aferki, skandale, romanse, sceny zazdrości, a program z założenia ma pokazać komu zależy bardziej na miłości a komu na pieniądzach. Nie było chyba nigdy mowy, że nie wolno nawiązać bliższej relacji pomiędzy uczestnikami tej samej płci. Pewna nie jestem, bo nie czytałam żadnego regulaminu, ale uważam, że dodałoby to pikanterii temu sezonowi.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Na TAKIE aferki i skandale to chyba niewiele osób czeka.Tak,jak Grześ się wydaje fajny głównie niektórym kobietom."ojeja,jak ten Grzesiu fajny,wesoły..."Wielu tutaj Grzesiek irytuje.jak dla mnie-niczym się nie zasłużył,poza tym,ze wiecznie głupio się uśmiecha.
  • Odpowiedz
@bubba222: Chyba nie tak to jest jak tu piszesz.
Grześ irytuje na swój sposób wszystkich!!! Wprowadza chyba większość z nas, w trudne do określenia...hm.... poczucie zażenowania? Z jednej strony zniewieściały z innej dżentelmen z dziwacznym przyklejonym do twarzy uśmieszkiem. Szuka w programie partnerki, a większość z nas wyczuwa jakieś dziwne wibracje pomiędzy nim a Dżeremjaszem. I liczymy na to, że będzie z tego jakaś grubsza aferka.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: tylko,ze efekt może być całkiem inny.W końcu Markia się może wkurzyć,ze Jeremi więcej czasu poświęca Grześkowi,niż jej.Eliza to się bardzo mądrze zachowała na tę chwilę.Bo wybrała Grześka do sypialni,a nie musiała.Tyle,że już chyba Michałowi dała do zrozumienia,że Grzesiek ją osacza.Więc raczej na rajskim go nie wybierze,zwłaszcza,że wie,że są chętni.( ͡° ͜ʖ ͡°)Jak za nią stanie ktoś inny,a raczej stanie,to Grzesiek wyleci
  • Odpowiedz
@bubba222: no ja też w moim rachunku prawdopodobieństwa mam Grzesia jako tego, który teraz wyleci. I nad tym ubolewam, bo szansa na rozwój związku Grzesia z Dżeremjaszem niestety spłonie na panewce.
  • Odpowiedz
  • 1
@ladymysterio ja nie wierzę, serio dla mnie to nie ma sensu. Bo taka Marika co, zostanie na lodzie, bo jej para woli chłopców no nie, zdecydowanie nie. O ile Grzesiek to może ciepły jest ( chociaż niekoniecznie bo tacy też wyrywają laski ) tak mi się wydaje że Dżej czasem źle dobiera słowa. Chociaż to że czuje się jak w więzieniu no to nie, nie są się inaczej zrozumieć.
  • Odpowiedz
@agahej: raczej nic nadzwyczajnego się nie zadzieje w programie bo to nie prince charming i wszystko wskazuje że Grzesiek szybko odpadnie, ale może wróci kto wie. Ale przynajmniej ta ich przyjaźń dodaje programowi trochę pikanterii i można sobie różne rzeczy powyobrażać i dopowiedzieć a to nie znaczy, że tak będzie. Ale i tak liczę, że Grzesiek jednak tak szybko nie odpadnie lub że wróci szybko. No i Dżeremaja teraz wyrasta na
  • Odpowiedz
@kuebe:od czwartku do poniedziałku mielą to samo. Często tez uzupełniają stare sceny ujęciami z innych kamer. Ale trzeba się przygotować, ze jak się ma włączonego liva w tle, to 10 razy to samo.
  • Odpowiedz