Wpis z mikrobloga

Pierwsze godziny zwiastowały bardzo szybkie zwycięstwo Rosji, miałem ogromne obawy i poniekąd rozczarowanie taką sytuacją... ale wygląda na to że to tylko Fog of War. Dezinformacja. Najnowsze doniesienia mogą dawać nadzieję, że Ukraińska Armia się nie rozsypała i zadaje straty Rosjanom. Info o odbiciu tego lotniska pod Kijowem (tym samym zniszczeniu elitarnych jednostek VDV) byłoby wspaniałą wiadomością na koniec dnia. Mam gorącą nadzieję, że Rosja poniesie gigantyczne straty w tej wojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawi mnie co zostało z UAF, z ukraińskiej marynarki, czy Ukraińcy próbowali chociaż wystrzelić Toczki jakie mieli. Liczyłem, że chociaż spróbują zniszczyć/uszkodzić most krymski (ʘʘ)
#ukraina #wojna
  • 20
@ms86: Właśnie - przez cały dzień zero doniesień jeśli chodzi o ukraińską marynarkę (,) Obawiam się, że została zniszczona przez Rosjan w portach ukraińskich (Odessie)...
@MarekSitko: No a teraz dałeś mi link do wypowiedzi na fejsbuku, wcześniej do tłita. Chyba nie bardzo rozumiesz czym jest dowdód. Zrozumiałe jest że obie strony angaażują się w wojnę psychologiczną, podnoszą morale żołnierzy, więc wypowiedzi i tłity bez nagrań, zdjęć itd nic nam nie mówią.