Wpis z mikrobloga

do tej pory nic nie zrobili w kwestii samoobrony.


@willyfog:
Co Ty pie**dolisz??
Weź może poczytaj ile najnowocześniejszego sprzętu NATO jest obecnie ściągnięte do Polski.
Nawet Apache ostatnio przyleciały. O Abramsach, F-35 czy stacjonującej w Polsce 82 dywizji powietrznodesantowej nie wspominając.
"NIC nie zrobili"... LOL.
Ja tam śpię spokojnie wiedząc że natowskie samoloty AWACS cały czas nad nami latają, a w razie czego w pogotowiu są F-35.
Wywiad amerykański od miesięcy
Sorry ale to państwo ma dbać o bezpieczeństwo obywateli przed zagrożeniami z zewnątrz a nie ja. Ja pracuje na to żeby coś w tym kierunku robić a jak widać pieniądze są rozdmuchane na jakieś gówno


@willyfog: Skoro nie umiesz się obronić przed ruchaniem na kasę przez rządzących to po co maja cie chronić ¯\_(ツ)_/¯
@willyfog:
To Ty może poczytaj o tym czym jest NATO. To nie jest kwestia czyjejś decyzji o pomocy.
Do pomocy zobowiązują wszystkich członków traktaty. Wojna z jednym z członków NATO oznacza wojnę ze wszystkimi, z automatu.
Dlatego nikt nie atakuje członków NATO.
Ja tam nawet wolę żeby Polskie niebo patrolowały 2 Amerykańskie (NATOwskie) F-35 z samolotem AWACS do wsparcia, niż 8 polskich F-16 z naziemnymi radarami do wsparcia. ¯\_(ツ)_/¯
I taniej
Świetnie, a jak jutro Amerykanie stwierdza ze przenoszą wszystko do Niemiec to co zostanie xD

@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu:

Jakbyś zobaczył orędzie Bidena które dzisiaj wygłosił to byś takich farmazonów nie gadał ( ͡º ͜ʖ͡º)
W skrócie - nie stwierdzą tego amerykanie, bo inaczej Biden i cała jego administracja byliby w USA skończeni...
USA nie ma problemu żeby ich "chłopcy" ginęli "za demokrację" z dala od domu.
Zresztą cały