Wpis z mikrobloga

@Kashi66: ¯\_(ツ)_/¯ tu już są tylko spekulacje, tu i ówdzie piszą że emaile, prawdziwe imiona i nazwiska hololiverek, adresy zamieszkań, które hololiverki są w związkach itd itd ale z wiadomych względów nikt nigdzie oficjalnie tego nie potwierdził i nie potwierdzi
Ogólnie to nie wiadomo co tam za kulisami się działo. Cover, po tej dramie z Mafumafu, wydał przecież oświadczenie w którym stanęli po stronie Rushii. I ona coś musiała #!$%@?ć po tym. I to coś mocnego. Zobaczcie na reakcję innych dziewczyn. Normalnie, tak mi się wydaję, że byłby płacz, co nie? A tutaj praktycznie nic.
Czyli coś może być na rzeczy z tym

@Hajak: @Kashi66: > tu już są tylko
@tamagotchi: Jaki znowu alkoholizm () Raczej symboliczne wypicie za koniec pewnej epoki w hololive. Wiadomo Rushia nie jest pierwszą dziewczyną która skończyła współpracę z hololive, ale jest pierwszą #!$%@?ą po tak długim okresie aktywności, prawie 3 lata człowiek ją śledził. Do tego należała do najbardziej "zżytej" generacji, więc jej brak będzie jeszcze bardziej odczuwalny. Uczucie po #!$%@? Rushii mogę przyrównać do skończenia czytania dobrej książki czy ogrania
@tamagotchi:

uż pisałem, że vtuberki złote czasy mają za sobą, przyzwyczajaj się ¯_(ツ)_/¯ będzie coraz więcej odejść i coraz niższa jakoś contentu, aż w koncu biznes się zawinie, kto miał zarobić, ten zarobił

One się wybiły na pewnym rodzaju humoru gdzie dziewczyny choć kreowały się na idolki to jednocześnie miały do siebie dystans. Biorąc za przykład naprzykład Coco to robiła często rzeczy sprzeczne z tym czego byśmy od idolki oczekiwali i