Wpis z mikrobloga

@Ynfluencer: W mojej ocenie ludzie którzy urządzają sobie heheszki w obliczu tak wielkiego dramatu innych ludzi są po prostu skur****. Zastanawiam się jak byś się poczuł widząc podobny wpis na jakimś np. bytyjskim czy niemieckim portalu ze śmiesznymi obrazkami w po tym jak rosyjskie wojska #!$%@?ły by rakiete w dom twoich rodziców. Poleciał by plusik? WSTYD**
@drzewnyzwierz: No faktycznie ciśnimy bekę półki nas to nie dotyczy, podobne heheszki urządzili sobie studenci UWM w Olsztynie pod hasłem ''Korona tu, korona tam, korona ch* zrobi nam''

a w efekcie koncowym jednak nie ch
, a wiele nam zrobiło; poronione zasady życia codziennego, rozstrojona gospodarka, wiele ludzi straciło prace, biznesy, bliskich... efektów tego gówna było wiele. Ale na początku były heheszki bo przecież "Co tam wirus z Wuhan, przecież to
@drzewnyzwierz: > Dobra. Miarka się przebrała. Wysyłam psa do Rosji. To jest koniec Putina i jego wielkiego planu.

Niech OP powtórzy to w oczy żołnierzom którzy po dzisiejszym dniu nie są w stanie pójść na pogrzeb swoich kolegów "z pracy" bo mają ważniejsze zadania. Jesteś w wstanie sobie to wyobrazić?