Wpis z mikrobloga

Siemka, jest taka sprawa posiadam golfika 4 ze zwykłym radiem fabrycznym beta. Jakiś czas temu natchnęło mnie żeby kupić jakies lepsze radio, żeby można było posłuchać muzyki z pendrive itp... Padło na jakiegoś chinola z ekranem dotykowym, ale po chwili kombinowania poddałem się i chciałem wrócić do fabrycznego radia, ale muszę teraz wpisać jakiś kod, a nigdzie go nie posiadam. Z tego co przeczytałem na internecie to ciężko będzie z tym kodem i prawdopodobnie będzie trzeba do jakiegoś serwisu podjechać. Cena tego zabiegu będzie zapewne zbliżona do ceny nowego radia, a więc wolę sobie kupić jakieś nowe chociaż z obsługą pendrive'a. Przechodząc do pytania jakie chciałem zadać od samego początku ale wolałem podzielić się również tą niesamowitą historią. Polecacie jakieś radio z obsługą pendrive'a by pasowało bezpośrednio do golfa 4 i żebym nic nie musiał lutować tylko wkładam i gra. Dzięki wielkie za dotrwanie do końca i przepraszam za wypociny. #auto #golf #volkswagen #radio #mechanikasamochodowa