Wpis z mikrobloga

Prezydent Estonii tuż po ogłoszeniu wojny przez Putina

„Przyjmuję przeprosiny za te wszystkie paternalistyczne bzdury, których musiałem wysłuchiwać przez 31 lat od zachodnich Europejczyków, wmawiających mi, że my Estończycy mamy «obsesję» na punkcie działań Rosji”.

#ukraina
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestem_robotem123: Hard to swallow pills - Zachód Europy ma teraz ostatnią szanse obronić swój honor po tym, jak zdradzał latami Europę Środkowo-Wschodnią i pozwalał tutaj wyrosnąć największej rosyjskiej prostytutce - reżimowi Orbana na Węgrzech. Króciutko, bęc.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: Zachód Europy to miękkie cipki są - nic nie zrobią z wyjątkiem sankcji, które zawsze można cofnąć jak dostaną zapewnienie odpowiedniej posady w Rosyjskiej firmie paliwowej po zakończeniu kariery.

I to nie kwestia chęci - zwyczajnie nie mam przekonania, że po tylu latach pokoju ich żołnierze są mentalnie przygotowani na walkę.

Jakby Putin miał na to i pieniądze i USA by nie istniało to mógłby niepokojony dojść do Portugalii.
  • Odpowiedz
rosyjskiej prostytutce - reżimowi Orbana na Węgrzech


XDDDD
Tak to wina Orbana, że Merkel zbudowała NS2 i sprzedała magazyny gazu Gazpromowi. Nie wiem jak trzeba mieć zryty beret żeby pisać teraz takie bzdury. Orban soboe gadał, decyzję podjęto w Berlinie i jeśli ktoś jest ruską prostytutką w Europie to po pierwsze Niemcy.
PS pozdrowienia od kanclerza Schredera, biorącego od lat ruskie rubelki.
@Kazach_z_Almaty:
  • Odpowiedz
@pat1ryk: Znaczy tyle, że jest koniem trojańskim w Unii Europejskiej. Nie potępia rosyjskich działań, podpisuje kolejne umowy surowcowe z Putinem, defrauduje miliardy unijnych funduszy na budowę mafijnej dyktatury, a Niemcy w nagrodę stawiają tam kolejne fabryki samochodów - to jest dowód, że infiltracja Unii przez Rosję jest głębsza niż może się wydawać. Bo to, że Niemcy są w garści przez biznesy Gazpromu i Nord Stream, to jest oczywistość. To, że
  • Odpowiedz
@pat1ryk: Gościom nie przemówisz, przećpane mają mózgi propagandą z onetu, GW i poniekąd własną tutaj wewnętrzną z wykopu. Zachodni politycy lewicowi od 20 lat wycierają sobie mordy "progresywizmem", "humanitaryzmem" ect i w tym kontekście przedkładają własny biznes ponad realne zagrożenie dla mieszkańców Europy Wschodniej. Teraz zderzają się ze ścianą realizmu, zaraz #!$%@? w necie od zdjęć ciał ukraińców i aby wyprzeć własne przyzwolenie na wszystko co się działo(cicha akceptacja niemieckich
  • Odpowiedz