Wpis z mikrobloga

Nie oglądałam z Wami od pierwszych odcinków. Jak się kształtowały sympatie Wykopków? Pozmieniało się, czy do końca trzymaliście kciuki za tych samych? Najwięcej chyba stracił DaCosta co? Z czasem bardzo polubiłam Wojnę, ale kciuki trzymam za Tomka, taka oaza spokoju, albo to pozory :)
#farma
  • 6
@ewataewa: od początku za Tomkiem, prosty szczery człowiek, troche mierny bierny ale wierny ale zachował mimo wszystko twarz, z czasem Wojna który z bawidamka stał się szczerym, empatycznym gościem, może troche za nerwowy ale on jako jeden z nielicznych może z podniesioną głową spojrzeć na innych uczestników po zakonczeniu programu. I to wszystko z plusów jeśli chodzi o postacie. Była też Beata która też wydawała się normalna. Reszta osób to hipokryzja,
@Fajlip1111: Ja w pierwszym tygodniu byłem za Costą ponieważ był bardzo charyzmatyczny, następnie z biegiem czasu kibicowałem Zimie, ponieważ na Farmie wydawał się mega ogarnięty i zawsze wykonywał na maxa wszystkie zadania, nawet jeśli mu nie szło za bardzo(okres bycia Farmerem Tygodnia). Jednak od pojedynku Zimy, Costy i Wojny kibicuję temu ostatniemu, aby wygrał program, ponieważ całokształtem swojej pracy absolutnie zasłużył na zwycięstwo.